8 березня москвич Василь Недопьокін вирішив провести одиночний пікет на підтримку Надії Савченко біля будівлі ФСБ на Луб'янці. Його затримали і відпустили пізно ввечері. Близько другої ночі за місцевим часом він добрався до свого дому, але його батьки не пустили в квартиру. Пізніше до батьків приєдналися сусіди, які вирішили, що своїм вчинком хлопець зганьбив власну сім'ю. Про це написав у мережі Facebook російський журналіст Антон Наумлюк, зазначають Патріоти України.
"Сусідка вийшла на підтримку матері Василя, коли та не пускала його в квартиру. Хлопця стали обзивати вбивцею і бандерівцем, який готовий вбивати своїх родичів і родину, і росіян. Потім йому сказали, що такі як Вася прямим шляхом йдуть на зону, де їх будуть натягувати. Після чого хлопця послали на х *** й ", - написав Антон.
Коли Василя не пустили додому, він насилу знайшов цілодобовий магазин в своєму районі, попросився туди, щоб зарядити телефон. Близько 3 ночі хлопцю зателефонували батьки, які дозволили повернутися синові додому.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...