Найманці незаконних бандформувань на Донбасі розуміють, що після закінчення бойових дій вони не будуть потрібні ні своїм державам, ні на тій території, де воювали. Найбільш вірогідний сценарій - їх усіх знищать. Про це йдеться в статті білоруського журналіста Василя Семашка, що поїхав висвітлювати "побут" бойовиків на окуповані території Донбасу, передають Патріоти України з посиланням на tut.by.
Бойовик з позивним "Серб" розповів, що за час військових протистоянь вбивство людей стало для нього та інших бойовиків звичайною роботою, а такі ненормальні люди не потрібні в мирний час.
"Усвідомлюю, що ця влада з часом нас може просто знищити, наприклад, вивести в поле і накрити нас "Градом". Але я і мої бійці чесно виконуємо свою роботу", - розповів" Серб ".
Повертатися на батьківщину в Білорусь він не хоче: тут йому загрожує тюремне ув'язнення за участь у військовому конфлікті на території чужої країни.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...