"После войны нас могут уничтожить - вывести в поле и накрыть “Градом”: Терористи "Л/ДНР" усвідомили, що на них чекає

Вбивство людей для найманців стало звичайною роботою, однак вони розуміють, що такі ненормальні люди не потрібні в мирний час.

Найманці на окупованій території. Фото:http://news.tut.by/

Найманці незаконних бандформувань на Донбасі розуміють, що після закінчення бойових дій вони не будуть потрібні ні своїм державам, ні на тій території, де воювали. Найбільш вірогідний сценарій - їх усіх знищать. Про це йдеться в статті білоруського журналіста Василя Семашка, що поїхав висвітлювати "побут" бойовиків на окуповані території Донбасу, передають Патріоти України з посиланням на tut.by.

Бойовик з позивним "Серб" розповів, що за час військових протистоянь вбивство людей стало для нього та інших бойовиків звичайною роботою, а такі ненормальні люди не потрібні в мирний час.

"Усвідомлюю, що ця влада з часом нас може просто знищити, наприклад, вивести в поле і накрити нас "Градом". Але я і мої бійці чесно виконуємо свою роботу", - розповів" Серб ".

Повертатися на батьківщину в Білорусь він не хоче: тут йому загрожує тюремне ув'язнення за участь у військовому конфлікті на території чужої країни.

"Закон України сказав заснути собі в ж...": Під Києвом принизили медика ЗСУ

неділя, 21 липень 2019, 0:00

Водії маршруток продовжують "нариватися"... Вона розповіла, що в автобус, крім неї, також зайшов чоловік із посвідченням УБД. Водій сказав, що один із них повинен заплатити половину вартості проїзду, а інший – повну суму. "Думала промовчати, як завжди ...

Хіти тижня. "Прощайте пацаны - на меня идут Т-72-ые": Останній бій екіпажу Народного Героя України, старшого лейтенанта Абрамовича

субота, 20 липень 2019, 23:05

У загона 24-річного офіцера зі всієї бронетехніки залишався в строю лише командирський Т-64. Наказавши підлеглим відходити, прикривав їх відхід до останнього. Два російських Т-72 залишились на згарищі теж. Артем Абрамович загинув 12 серпня 2014 року, в...