"После войны нас могут уничтожить - вывести в поле и накрыть “Градом”: Терористи "Л/ДНР" усвідомили, що на них чекає

Вбивство людей для найманців стало звичайною роботою, однак вони розуміють, що такі ненормальні люди не потрібні в мирний час.

Найманці на окупованій території. Фото:http://news.tut.by/

Найманці незаконних бандформувань на Донбасі розуміють, що після закінчення бойових дій вони не будуть потрібні ні своїм державам, ні на тій території, де воювали. Найбільш вірогідний сценарій - їх усіх знищать. Про це йдеться в статті білоруського журналіста Василя Семашка, що поїхав висвітлювати "побут" бойовиків на окуповані території Донбасу, передають Патріоти України з посиланням на tut.by.

Бойовик з позивним "Серб" розповів, що за час військових протистоянь вбивство людей стало для нього та інших бойовиків звичайною роботою, а такі ненормальні люди не потрібні в мирний час.

"Усвідомлюю, що ця влада з часом нас може просто знищити, наприклад, вивести в поле і накрити нас "Градом". Але я і мої бійці чесно виконуємо свою роботу", - розповів" Серб ".

Повертатися на батьківщину в Білорусь він не хоче: тут йому загрожує тюремне ув'язнення за участь у військовому конфлікті на території чужої країни.

Хочуть накивати п'ятами? На Керченському мосту утворилися багатокілометрові затори - майже 2 тис. авто чекають виїзду

субота, 27 червень 2026, 23:30

На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...

Удар по кишені! Українцям перерахують тарифи на воду: Ось скільки коштуватиме кубометр через кілька днів

субота, 27 червень 2026, 23:03

В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...