"После войны нас могут уничтожить - вывести в поле и накрыть “Градом”: Терористи "Л/ДНР" усвідомили, що на них чекає

Вбивство людей для найманців стало звичайною роботою, однак вони розуміють, що такі ненормальні люди не потрібні в мирний час.

Найманці на окупованій території. Фото:http://news.tut.by/

Найманці незаконних бандформувань на Донбасі розуміють, що після закінчення бойових дій вони не будуть потрібні ні своїм державам, ні на тій території, де воювали. Найбільш вірогідний сценарій - їх усіх знищать. Про це йдеться в статті білоруського журналіста Василя Семашка, що поїхав висвітлювати "побут" бойовиків на окуповані території Донбасу, передають Патріоти України з посиланням на tut.by.

Бойовик з позивним "Серб" розповів, що за час військових протистоянь вбивство людей стало для нього та інших бойовиків звичайною роботою, а такі ненормальні люди не потрібні в мирний час.

"Усвідомлюю, що ця влада з часом нас може просто знищити, наприклад, вивести в поле і накрити нас "Градом". Але я і мої бійці чесно виконуємо свою роботу", - розповів" Серб ".

Повертатися на батьківщину в Білорусь він не хоче: тут йому загрожує тюремне ув'язнення за участь у військовому конфлікті на території чужої країни.

Хіти тижня. "Любителям "ДНР/ЛНР": эти кадры для вас, если вы еще верите, что РФ вас не бросит", - блогер (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 17:00

"Карьера бомжа и попрошайки - все, на что оказался способен бывший донбасский "ополченец", поехавший покорять Москву. Поучительную историю предателя описал блогер с ником Дежурный по дЫнЫрЫ. А экс-"ополченец" - его одноклассник, решивший повоевать за "...

Не обійдеться без "аномалій": Синоптики дали детальний прогноз погоди в Україні на грудень

вівторок, 19 листопад 2019, 16:58

В осінні місяці в нашій частині континенту встановилася рекордно тепла температура повітря, з частими туманами. У той же час снігопади накрили Італію і Францію, а Венеція страждає від історичної повені. Синоптики дали детальний прогноз погоди на груден...