Поспіши загадати бажання: Астролог пояснив, чому 7 квітня - найчарівніший день у році

В.Росс: "Сьогодні збувається все, що людина загадає. Свято Благовіщення збіглося з молодим місяцем в Овні, а Овен - це знак першості, початку нових справ".

7 квітня - найчарівніший день у році. Ілюстрація: chitalnya.ru.

Четвер, 7 квітня, вважається найвдалішим днем в році для того, щоб загадувати бажання. Про це розповів астролог Влад Росс, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Сьогодні збувається все, що людина загадає. Свято Благовіщення співпало з молодиком в Овні, а баран - це знак першості, початку нових справ", - прокоментував Росс.

За словами астролога, цей день ідеальний для того, щоб зареєструвати нове підприємство або оголосити про те, що ви будете разом з коханим (ою), оголосити заручини.

Як правильно загадати бажання

Головний новий місяць року починається о 14:23. Загадати заповітне бажання можна протягом 8 годин після точки молодика, тобто - до 22:30.

Астролог радить загадувати бажання на заході. "Коли сонце буде заходити, потрібно спроектувати свої думки на майбутнє і написати, чого ви хочете на папері. Після цього бажано прочитати молитву або мантру і заховати записку з побажанням при вході, де поріг, щоб це прийшло у ваше життя. Це побажання залиште там на цілий рік", - радить Росс.

Людям релігійним також можна відправитися за благословенням до свого духовного наставника.

Тим, хто страждає від самотності, астролог порадив піти до церкви і поставити свічку. Стоячи в храмі, необхідно створити в своїй уяві якесь кіно - уявити того, кого ви хочете бачити поруч із собою.

"Немає на чому вчити": Автошколи в Росії можуть почати масово закриватися через війну в Україні

неділя, 3 липень 2022, 15:00

На території країни-терориста можуть почати масово закриватися автошколи. Охочих отримати права скоро буде просто "ні на чому вчити". Про це заявив голова правління Спілки автошкіл Олександр Ачкасов, повідомляють Патріоти України із посиланням на росій...

"Юра, прощай, Юра, прости": Дружина продюсера Бардаша натякнула на розставання з ним через антиукраїнські заяви

неділя, 3 липень 2022, 14:29

Дружина українського продюсера Юрія Бардаша прозоро натякнула прихильникам на розлучення з обранцем. Причиною, ймовірно, стали його скандальні антиукраїнські висловлювання. Єлизавета Бардаш і раніше казала, що позиція коханого їй не близька. Відповідни...