Із Авдіївки з початку загострення ситуації евакуйовано 244 людини, з них 114 дітей. Іще 1400 дітей залишаються в небезпеці, бо їхні батьки не зголошуються на евакуацію. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Приймати дітей готові в різних областях України, однак на переїзд наважується небагатo. Психологи переконують, що стресова ситуація для дітей може обернутися серйозними розладами в майбутньому: нападами паніки, постійним відчуттям тривоги, розладами сну та іншими неприємними симптомами.
Однак будь-яку ситуацію дитина переживає краще, коли поряд є батьки, тому виїздити краще всією родиною.
На початку війни фахівці особливо й не знали, як зарадити травмованим пережитими обстрілами дітям. Тепер психологічна допомога налагоджена в прифронтових областях системно. Дитячий фонд ЮНІСЕФ разом з українськими психологами навчили вчителів і шкільних психологів справлятись з дитячою тривогою – підготували 4 тисячі викладачів і 500 фахівців вужчого профілю.
Однак психологи просять і батьків відверто говорити з малечею про тяжкі обставини, бо від настрою в родині залежить, наскільки швидко дитина адаптується на новому місті.
Разом із тим є кілька ознак, помітивши які батькам треба бити на сполох. Якщо після стресу чи переляку у дитини сформувалося стійке відчуття тривоги, вона не спить, не може тримати на належному рівні свою фізіологію – варто негайно підключати психотерапевтів.
Третій президент України Віктор Ющенко сьогодні, 23 лютого 2025, святкує 71-й день народження. З цієї нагоди політика привітала його старша донька, передають Патріоти України. 44-річна Віталіна Ющенко наголосила, що наразі Україна проходить через тяжкі...
Українські науковці, що працюють на антарктичній станції "Академік Вернадський", підняли прапор бригади Національної гвардії "Азов". Цей жест став вшануванням українських військових і здійсненням мрії оборонниці Маріуполя Валерії Суботіної з позивним "...