Із Авдіївки з початку загострення ситуації евакуйовано 244 людини, з них 114 дітей. Іще 1400 дітей залишаються в небезпеці, бо їхні батьки не зголошуються на евакуацію. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Приймати дітей готові в різних областях України, однак на переїзд наважується небагатo. Психологи переконують, що стресова ситуація для дітей може обернутися серйозними розладами в майбутньому: нападами паніки, постійним відчуттям тривоги, розладами сну та іншими неприємними симптомами.
Однак будь-яку ситуацію дитина переживає краще, коли поряд є батьки, тому виїздити краще всією родиною.
На початку війни фахівці особливо й не знали, як зарадити травмованим пережитими обстрілами дітям. Тепер психологічна допомога налагоджена в прифронтових областях системно. Дитячий фонд ЮНІСЕФ разом з українськими психологами навчили вчителів і шкільних психологів справлятись з дитячою тривогою – підготували 4 тисячі викладачів і 500 фахівців вужчого профілю.
Однак психологи просять і батьків відверто говорити з малечею про тяжкі обставини, бо від настрою в родині залежить, наскільки швидко дитина адаптується на новому місті.
Разом із тим є кілька ознак, помітивши які батькам треба бити на сполох. Якщо після стресу чи переляку у дитини сформувалося стійке відчуття тривоги, вона не спить, не може тримати на належному рівні свою фізіологію – варто негайно підключати психотерапевтів.
Несанкціоноване втручання у роботу газового лічильника тягне за собою серйозні наслідки. Зокрема, штраф, який може перевищити 70 тис. грн. Про це повідомляє "ГазПравда".передають Патріоти України. Автори матеріалу зазначають, що йдеться про випадки, ко...
У Києві на Майдані Незалежності жінка пошкодила прапори та фотографії загиблих захисників. Її вже затримала поліція, а КМДА пообіцяла посилити охорону біля меморіалу, передають Патріоти України. Увечері поширилось відео, як біля меморіалу чоловік затри...