
Терористи "ДНР", починаючи з 2014 року і до початку 2015 року, захоплювали молитовні будинки, виганяли віруючих, вбивали їх, катували і грабували. Про це вчений-релігієзнавець Ігор Козловський, якого 27 грудня звільнили з полону на Донбасі, повідомив в інтерв'ю виданню Лівий берег, зазначають Патріоти України.
"Постраждала велика кількість молитовних будинків практично всіх конфесій. Особливо неугодні були протестанти, УПЦ КП, українська греко-католицька церква. У меншій мірі - УПЦ МП, але й їх будівлі потрапляли під обстріли. Були і загибелі священнослужителів", - заявив Козловський.
За його словами, потім терористи "ДНР" намагалися створити інший образ.
"У середині 2015 року зібрали представників різних конфесій, щоб показати, що "тут у нас все нормально, ви головне поводьтеся добре". Дійсно, на якийсь період часу ситуація стала більш-менш тиха.
Але потім, до кінця 2015 року, МГБ почало переслідувати окремих людей, керівників, що залишилися у місті", - резюмував Козловський.
Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки може викликати військовозобов'язаного громадянина, що перебуває на обліку. Проте такий виклик має здійснюватись шляхом вручення повістки. Усний виклик до ТЦК просто по телефону не є законним. ...
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...