Посунув легенду з п'єдесталу: Український спортсмен у стрибках з жердиною побив 35-річний рекорд Сергія Бубки

Подолавши висоту 5.70 метрів Владислав Малихін також виконав кваліфікаційний норматив на чемпіонат світу в Лондоні, який пройде 4-13 серпня.

Владислав Малихін побив рекорд Сергія Бубки. Фото:http://newsforbreakfast.ru

20-річний український легкоатлет Владислав Малихін встановив національний юніорський рекорд зі стрибків з жердиною на міжнародному турнірі в польському Жарі. Уродженець Київської області побив багаторічне досягнення Сергія Бубки серед спортсменів U-20. Про це пише XSport, передають Патріоти України.

Владислав показав результат 5.70 метрів і таким чином поліпшив рекорд української легенди на 15 сантиметрів.

Варто відзначити, що Бубка встановив юніорський рекорд України ще 35 років тому. У 1982 році Сергій Назарович взяв висоту 5.55 м. Через 5 років Роман Барабашев повторив цей показник, а в 2002-му ця планка підкорилася Максиму Мазурику і Владиславу Ревенку. Однак перевершити цей результат вдалося лише зараз.

Подолавши висоту 5.70 метрів Малихін також виконав кваліфікаційний норматив на чемпіонат світу в Лондоні, який пройде 4-13 серпня.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...