Посунув легенду з п'єдесталу: Український спортсмен у стрибках з жердиною побив 35-річний рекорд Сергія Бубки

Подолавши висоту 5.70 метрів Владислав Малихін також виконав кваліфікаційний норматив на чемпіонат світу в Лондоні, який пройде 4-13 серпня.

Владислав Малихін побив рекорд Сергія Бубки. Фото:http://newsforbreakfast.ru

20-річний український легкоатлет Владислав Малихін встановив національний юніорський рекорд зі стрибків з жердиною на міжнародному турнірі в польському Жарі. Уродженець Київської області побив багаторічне досягнення Сергія Бубки серед спортсменів U-20. Про це пише XSport, передають Патріоти України.

Владислав показав результат 5.70 метрів і таким чином поліпшив рекорд української легенди на 15 сантиметрів.

Варто відзначити, що Бубка встановив юніорський рекорд України ще 35 років тому. У 1982 році Сергій Назарович взяв висоту 5.55 м. Через 5 років Роман Барабашев повторив цей показник, а в 2002-му ця планка підкорилася Максиму Мазурику і Владиславу Ревенку. Однак перевершити цей результат вдалося лише зараз.

Подолавши висоту 5.70 метрів Малихін також виконав кваліфікаційний норматив на чемпіонат світу в Лондоні, який пройде 4-13 серпня.

"Може, тому, що я розмовляю російською?": Плавчиня Яна Клочкова образилася на Україну

вівторок, 21 вересень 2021, 12:30

За словами Клочкової, таке ставлення української влади змусило її плакати. «Виявляється, спортсмени не потрібні нашій країні», – робить висновок чемпіонка. . Вона переказує питання, якими її начебто засипали шанувальники у мережі: «Чому вас не запросил...

Доводиться брати кредити на комуналку: Киянам нарахували по 15-40 тис. грн за опалення

вівторок, 21 вересень 2021, 11:59

Незаплановані витрати. Киянам у платіжках уже поприходили чималі рахунки за опалення. Суми - від кількох тисяч гривень до кількох десятків тисяч. Мешканка столиці, якій у платіжці за серпень зненацька нарахували за опалення майже 40 тисяч, навіть взяла...