Постраждав через чоловічу гідність: На Олімпіаді в Ріо японський стрибун збив планку своїм причинним місцем (відео 12+)

Хірокі Огіта хотів взяти висоту 5,3 м, проте трохи не долетів до поперечини.

Хірокі Огіта в стрибку. Фото:скрін відео

Японський стрибун з жердиною Хірокі Огіта не зміг пробитися крізь сито кваліфікації Олімпіади через те, що збив планку пенісом. Про це пише Обозреватель, передають Патріоти України.

Огіта хотів взяти висоту 5,3 м, проте трохи не долетів до поперечини. Спочатку її торкнулися ноги японця, проте остаточно збити планку йому вдалося своїм чоловічим достоїнством.

Пізніше спортсмен написав в соцмережах, що сприймає обговорення свого невдалого стрибка з гумором. "Переглядаючи (стрибок) знову, я можу сказати собі, що було досить смішно", - написав пізніше Огіта в Twitter.

Деякі вільні місця ще чекають "клієнтів": У Мелітополі показали моторошне "ковідне" кладовище (відео)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:59

В Мелітополі, де невакцинованим особам заборонили проїзд у транспорті, ситуація з коронавірусом не покращується. На новому кладовищі для жертв COVID-19 виділили цілий квартал. Люди продовжують вмирати від коронавірусу, для них вже "завбачливо" вирили н...

Фальшива "корона": Засновник конкурсу" Міс Україна" розповів про корупцію всеукраїнського шоу (відео)

п’ятниця, 15 жовтень 2021, 22:38

На "Міс Україна" продавали титул: засновник конкурсу шокував зізнанням (відео). Матяш зазначив, що нерідко у висловлюваннях учасниць конкурсу вже після його закінчення звучали звинувачення - що все там "куплено і продано / перекуплено і перепродано", і...