Я сразу почувствовала, что страна хорошая, правильная! - У Бутані Ксенія Собчак знайшла "храм Путіна" (фотофакт)

Чоловічий пеніс є символом Бутану, і намалювати цей орган на будинку є цілком природнім явищем, наголосила скандальна ведуча.

Ксенія Собчак відвідала Бутан. Фото:Instagram

Відома російська телеведуча Ксенія Собчак відвідала Бутан - країну, символом якого є пеніс. Світлини з поїздки вона опублікувала в своєму Instagram, передають Патріоти України.

"Большой *уй -символ Бутана. А я ведь как-то сразу почувствовала, что страна хорошая, правильная! *уепоклонение - понятная, имеющая практическую пользу в повседневной личной жизни вещь! Даже музей такой есть. И Храм *уя. Не шучу!

И нарисовать его на собственном доме, стоящем в чьих-то крепких руках, вполне естественно. Интересно было бы узнать, что считается оскорблением чувств верующих *уепреклонителей?" - зазначила телеведуча.

Фото:InstagramЯк відомо, футбольні фанати придумали кричалку "Путін - х*йло!", яка широко розповсюдилася по всьому світу в результаті російської агресії проти України. Фраза отримала величезний резонанс в міжнародній пресі і стала широко використовуватися не тільки українськими, але і численними зарубіжними виконавцями, особливо в акціях протесту.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...