Я сразу почувствовала, что страна хорошая, правильная! - У Бутані Ксенія Собчак знайшла "храм Путіна" (фотофакт)

Чоловічий пеніс є символом Бутану, і намалювати цей орган на будинку є цілком природнім явищем, наголосила скандальна ведуча.

Ксенія Собчак відвідала Бутан. Фото:Instagram

Відома російська телеведуча Ксенія Собчак відвідала Бутан - країну, символом якого є пеніс. Світлини з поїздки вона опублікувала в своєму Instagram, передають Патріоти України.

"Большой *уй -символ Бутана. А я ведь как-то сразу почувствовала, что страна хорошая, правильная! *уепоклонение - понятная, имеющая практическую пользу в повседневной личной жизни вещь! Даже музей такой есть. И Храм *уя. Не шучу!

И нарисовать его на собственном доме, стоящем в чьих-то крепких руках, вполне естественно. Интересно было бы узнать, что считается оскорблением чувств верующих *уепреклонителей?" - зазначила телеведуча.

Фото:InstagramЯк відомо, футбольні фанати придумали кричалку "Путін - х*йло!", яка широко розповсюдилася по всьому світу в результаті російської агресії проти України. Фраза отримала величезний резонанс в міжнародній пресі і стала широко використовуватися не тільки українськими, але і численними зарубіжними виконавцями, особливо в акціях протесту.

"Солдат із таємних біолабораторій": Мережу розвеселило відео із бобром, який пробрався в окоп до воїнів ЗСУ і не хотів нікуди йти

вівторок, 28 березень 2023, 15:29

Українські військові опублікували в мережі веселе відео з бобром. Тварина пробралася в окопи захисників і ніяк не хотіла покидати їхні позиції, передають Патріоти України. Відповідне відео поширили українські Telegram-канали. Журналісти зауважили: наре...

Бережіться! В Україні з'явилася нова схема обману покупців автомобілів

вівторок, 28 березень 2023, 14:28

В Україні під час війни з російськими окупантами активізувалися шахраї. Вони постійно вигадують нові афери, щоб "розвести" довірливих українців. Сьогодні ми розповімо про те, як іноді в нашій країні дурять покупців автомобілів, передають Патріоти Украї...