
Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович дивилася гру чемпіонату світу з футболу-2018 проти Данії не в віп-ложі, а в фанатському секторі, разом зі звичайними вболівальниками, передають Патріоти України.


Прилетіла вона на цю гру звичайним рейсом в економ-класі.

"Хотіла показати, що я така ж вболівальниця, як i всi, i підтримати команду в колі фанатів на трибунах. Я одягла футболку з національною символікою. Дрес-код у віп-зоні, де зазвичай прийняті довгі сукні, не дозволив би перебувати в такому вбранні", - сказала Грабар-Кітарович після гри.
Російськi вболівальники в соцмережах почали щосили обговорювати таку відкритість хорватського президента, порівнюючи її з Путіним, у якого півстадіону охорони.
"Ні охорони 50 осіб, ні костюма за 30 тисяч євро, ні перекриттів вулиць, ні снайперів ... Ну просто соромно дивитися, дикуни європейські ...", - з сарказмом зазначають коментатори.





Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...