"Повірте, у серці і в думках архієреїв зовсім інше": Митрополит розповів про справжні настрої в УПЦ МП щодо автокефалії

Митрополит Вінницький і Барський нагадав, що всі архієреї на місцях можуть самі вирішувати, як їм вчиняти, незважаючи на рішення Собору.

Архієреї УПЦ МП зовсім не "всі за", як вважає Онуфрій? Ілюстрація: Главком.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон впевнений, що президент зможе змінити ставлення єпископів Московського патріархату до створення Помісної церкви в Україні. Про це він розповів у інтерв’ю, передають Патріоти України.

За словами владики, попри те, що 13 листопада єпископи УПЦ МП проголосували за те, що не братимуть участі в Об’єднавчому соборі, «у серці і в думках багатьох архієреїв зовсім інше».

«Слабкості є в усіх людей, ніщо людське не чуже навіть архієрею. Старе й забуте радянське «всі за» спрацювало і на Соборі, коли питання поставили на голосування», - впевнений Симеон.

Також митрополит зазначив, що всі архієреї на місцях можуть самі вирішувати, як їм вчиняти, незважаючи на рішення Собору. «Чи не вперше Онуфрій сказав нам, що Собор ухвалив загальне рішення, але наше особисте рішення залишається тільки за нами. Кожен може подумати і сам вирішити, як поступити», - стверджує владика Симеон.

Джерело: Главком

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...