Працював із "Ташкентом": Стало відомо про "арешт" у Донецьку одного з "міністрів" "ДНР"

Все відбулося досить несподівано, оскільки на середу, 27 червня, у Ігоря Андрієнка був запланований виїзний прийом в Іловайську.

Ігор Андрієнко серйозно "влип"? Фото: соцмережі.

На підконтрольній бойовикам території Донецької області заарештували "міністра транспорту" так званої "ДНР" Ігоря Андрієнка, передають Патріоти України із посиланням на місцеві ЗМІ.

Як передає видання, Андрієнко був призначений "міністром транспорту" в березні 2016 року. До військового конфлікту на Донбасі, в 2014 році, він займав посаду депутата однієї з районних рад Донецька.

Все відбулося досить несподівано, оскільки на середу, 27 червня, у Андрієнка був запланований виїзний прийом в Іловайську. Додамо, що в лютому 2018 року був затриманий "міністр вугілля та енергетики" Едуард Голенко. Його підозрюють в розкраданні понад 100 мільйонів рублів. Андрієнко і Голенко працювали під кураторством "віце-прем'єра" Олександра Тимофєєва з позивним "Ташкент".

"ФСБшники - конченные уроды. Бесславные ублюдки. Сколько они уже взорвали или по-тихому отстрелили - сложно представить", - Кримський бандерівець (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 8:59

"Самым красноречивым фактом организации теракта в Керчи оккупантами для меня является то, что после несостыковок в опубликованных видеонарезках с камер наблюдения и разгромной критики пропагандонам вчера была дана команда видео отовсюду удалить", - пиш...

Х...йло у ролі "крихітки Цахеса": Коли в Росії перестали сміятися над Путіним (відео)

вівторок, 23 жовтень 2018, 0:29

Ми з росіянами помінялися місцями, тому що до 2003 року в Україні не можна було сміятися над першими особами. Після появи на екранах росіян передачі з лялькою, що зображає президента Володимира Путіна в ролі "Крихітки Цахеса", в Росії заборонили сміяти...