"Предал русскую землю": У Калінінграді облили фарбою пам'ятник Канту (фото)

Факт вандалізму був виявлений вранці у вівторок, 27 листопада.

Пам'ятник Канту у Калінінграді облили фарбою. Фото: Інтерфакс.

У Калінінграді невідомі облили фарбою пам'ятник німецькому філософу Іммануілу Канту, встановлений біля стін Балтійського федерального університету. Про це повідомляє російський Інтерфакс з посиланням на прес-службу вузу, передають Патріоти України.
Факт вандалізму був виявлений вранці у вівторок, 27 листопада. "Неизвестные облили краской памятник Иммануилу Канту, стоящий у одного из корпусов БФУ имени Канта на улице Университетской. На место вызвана полиция, которая уже приступила к выяснению обстоятельств этого происшествия. Памятник находится на балансе города", - зазначається у повідомленні.


Поки їхні співгромадяни вбивають українців: У Тульській області РФ обвалився під'їзд житлового будинку, є загиблі (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 23:15

У місті Єфремів Тульської області РФ обвалився під'їзд житлового будинку – зруйновано сім квартир, постраждало близько 10 людей. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За попередніми даними, причиною обвалу став вибух газу в одн...

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки