"Президент вже прийняв рішення": Уляні Супрун підготували заміну

Семен Глузман впевнений, що Петра Порошенка підштовхнули до прийняття рішення поради зі США.

Семен Глузман. Фото: kr24.com.ua.

Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман розіслав лист головам психіатричних лікарень, де повідомив, що Петро Порошенко прийняв рішення відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, передають Патріоти України.

"Президент прийняв рішення про усунення Супрун. Саме тому в суд пішли позовні заяви від депутатів. І суд викликає Супрун. Але вона ігнорує ці запрошення. Її зміщення погоджено з Гройсманом. Якщо вона не погодиться піти в такій ситуації, буде відкрито (або вже відкрито ) кримінальну справу в зв'язку зі зникненням грошей, призначених для закупівлі медикаментів. Це розкрила Рахункова палата", - йдеться в листі Президента Асоціації психіатрів.

У числі іншого Глузман зазначив, що готова і узгоджена нова кандидатура на пост керівника МОЗ. "Я з ним знайомий і неодноразово обговорював необхідні кроки. Він все розуміє і називає своє майбутнє призначення стратою на електричному стільці", - йдеться в тексті розсилки.

Особисто Семен Глузман достовірність даних медійників підтвердив. "Якщо залишиться Петро, то я приблизно розумію, кого можуть призначити міністром. Він - депутат, нормальна людина... Петро сказав її (Супрун - ред.) гасити вже. Але, очевидно, тиск йде якийсь. Американський тиск, очевидно", - розповів пресі президент Асоціації психіатрів України.

Синоптик попередив українців про ще сильніше похолодання: Коли чекати

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:54

Початок тижня в Україні буде з комфортними температурами, але вже ближче до вихідних погода погіршиться: очікуються опади та суттєве похолодання, яке також супроводжуватиметься поривчастим вітром. Про це каже синоптик Ігор Кібальчич, передають Патріот...

Якою буде погода у жовтні - детальний прогноз від синоптика

понеділок, 2 жовтень 2023, 9:23

Цього року жовтень очікується помірно теплим, з невеликою кількістю опадів. Це спостерігатиметься як в нашій країні, так і на величезних теренах Європи. Про це розповів синоптик Ігор Кібальчич, повідомляє meteoprog, передають Патріоти України. Як свідч...