"Президент вже прийняв рішення": Уляні Супрун підготували заміну

Семен Глузман впевнений, що Петра Порошенка підштовхнули до прийняття рішення поради зі США.

Семен Глузман. Фото: kr24.com.ua.

Президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман розіслав лист головам психіатричних лікарень, де повідомив, що Петро Порошенко прийняв рішення відправити у відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляну Супрун, передають Патріоти України.

"Президент прийняв рішення про усунення Супрун. Саме тому в суд пішли позовні заяви від депутатів. І суд викликає Супрун. Але вона ігнорує ці запрошення. Її зміщення погоджено з Гройсманом. Якщо вона не погодиться піти в такій ситуації, буде відкрито (або вже відкрито ) кримінальну справу в зв'язку зі зникненням грошей, призначених для закупівлі медикаментів. Це розкрила Рахункова палата", - йдеться в листі Президента Асоціації психіатрів.

У числі іншого Глузман зазначив, що готова і узгоджена нова кандидатура на пост керівника МОЗ. "Я з ним знайомий і неодноразово обговорював необхідні кроки. Він все розуміє і називає своє майбутнє призначення стратою на електричному стільці", - йдеться в тексті розсилки.

Особисто Семен Глузман достовірність даних медійників підтвердив. "Якщо залишиться Петро, то я приблизно розумію, кого можуть призначити міністром. Він - депутат, нормальна людина... Петро сказав її (Супрун - ред.) гасити вже. Але, очевидно, тиск йде якийсь. Американський тиск, очевидно", - розповів пресі президент Асоціації психіатрів України.

Хіти тижня. Полюбляє грати "ментів": Відомого російського кіноактора затримали за педофілію

понеділок, 19 квітень 2021, 1:00

Зірку кримінального серіалу «Улицы разбитых фонарей» Микиту Струкова затримали, звинувативши у домаганнях до неповнолітніх, зазначають Патріоти України. . Як повідомляє «СтарХіт», відповідну справу було заведено кілька місяців тому, проте актора затр...

На Харківщині чоловіка побили битами та обстріляли прямо в магазині (фото, відео)

понеділок, 19 квітень 2021, 0:21

В Харківській області затримали двох зловмисників за напад на чоловіка. Нападники побили потерпілого, а потім один зі зловмисників кілька разів вистрілив у нього з травматичного пістолета. Про це повідомляє поліція Харківської області, передають Патріо...