Про "кошерне українське село": Як у США шахраї "рятують" нещасних українських бабусь

Такими роликами, на жаль, створюється певне враження в американців про усю Україну.

Американців переконують "врятувати бабусь". Ілюстрація: соцмережі.

На одному з американських каналів з’явився ролик, в якому закликають громадян США давати гроші на «порятунок» українських єврейських бабусь. У ролику звертаються до релігійних почуттів американців, зважаючи на свято Хануки. Про це у Facebook написала Аліса Ложкіна, куратор проектів в Мистецькому Арсеналі, організатор виставок українських художників за кордоном, передають Патріоти України.

«Включаю телевізор в американському готелі. Йде звичайний набір добірного трешу - старі вестерни, кулінарні телешоу, магазин на дивані. Раптом вся ця краса різко переривається, а на екрані з'являється дуже стурбована жінка. Страшним голосом вона починає розповідати, що в світі далеко-далеко на глобусі є така жахлива країна - Україна. Там трава не росте, йде війна і всі люди голодують.

За жахливим збігом обставин там доживають свій вік літні єврейські бабусі. Тут спіч переривається і глядачам показують занедбані сільські хати і стареньку в вишиванці і хустці. Бабусі років сто, вона нічого не бачить, не чує і живе в страшних злиднях. На порозі з'являється та сама жінка з телеекрану, обіймає нещасну бабусю в тілогрійці і всім своїм виглядом вселяє надію на світле майбутнє. Картинка страхітлива. Зараз Ханука, каже жінка. Всього за 45 доларів ви можете врятувати єврейську бабусю в далекій жахливій Україні. Завіса», - написала вона.

Арт-куратор зазначила, що цим роликом створюється певне враження в американців про Україну. «Я в розгубленості намагаюся уявити собі єврейську бабусю в такому ультра сільському образі, вираховують, як можна когось врятувати навіть в Україні за 45 доларів і розумію, що в очах американських шахраїв ми стрімко наближаємося до екваторіальної Африці, на голодуючих дітях якої збагатився не один телемагазин», - зазначила вона. Ложкіна не уточнила, на якому каналі, чи у якій кабельній мережі транслювався побачений нею ролик.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...