Про "кошерне українське село": Як у США шахраї "рятують" нещасних українських бабусь

Такими роликами, на жаль, створюється певне враження в американців про усю Україну.

Американців переконують "врятувати бабусь". Ілюстрація: соцмережі.

На одному з американських каналів з’явився ролик, в якому закликають громадян США давати гроші на «порятунок» українських єврейських бабусь. У ролику звертаються до релігійних почуттів американців, зважаючи на свято Хануки. Про це у Facebook написала Аліса Ложкіна, куратор проектів в Мистецькому Арсеналі, організатор виставок українських художників за кордоном, передають Патріоти України.

«Включаю телевізор в американському готелі. Йде звичайний набір добірного трешу - старі вестерни, кулінарні телешоу, магазин на дивані. Раптом вся ця краса різко переривається, а на екрані з'являється дуже стурбована жінка. Страшним голосом вона починає розповідати, що в світі далеко-далеко на глобусі є така жахлива країна - Україна. Там трава не росте, йде війна і всі люди голодують.

За жахливим збігом обставин там доживають свій вік літні єврейські бабусі. Тут спіч переривається і глядачам показують занедбані сільські хати і стареньку в вишиванці і хустці. Бабусі років сто, вона нічого не бачить, не чує і живе в страшних злиднях. На порозі з'являється та сама жінка з телеекрану, обіймає нещасну бабусю в тілогрійці і всім своїм виглядом вселяє надію на світле майбутнє. Картинка страхітлива. Зараз Ханука, каже жінка. Всього за 45 доларів ви можете врятувати єврейську бабусю в далекій жахливій Україні. Завіса», - написала вона.

Арт-куратор зазначила, що цим роликом створюється певне враження в американців про Україну. «Я в розгубленості намагаюся уявити собі єврейську бабусю в такому ультра сільському образі, вираховують, як можна когось врятувати навіть в Україні за 45 доларів і розумію, що в очах американських шахраїв ми стрімко наближаємося до екваторіальної Африці, на голодуючих дітях якої збагатився не один телемагазин», - зазначила вона. Ложкіна не уточнила, на якому каналі, чи у якій кабельній мережі транслювався побачений нею ролик.

Хіти тижня. Україна втратила два місяці: У Китаї назвали головну помилку в боротьбі з коронавірусом

понеділок, 6 квітень 2020, 9:00

Україні потрібно було закритися на карантин через коронавіруса COVID-19 ще два місяці тому, і тоді б вдалося уникнути такого поширення хвороби. Прямо скажу. Ви втратили два місяці часу. Якби ви раніше, разом з нами, закрилися хоча б на два тижні на кар...

Багато поранених, знищена техніка: ЗСУ завдали потужного удару по військах Путіна на Донбасі

понеділок, 6 квітень 2020, 8:30

За минулу добу, 5 квітня, українські військові на Донбасі вогнем поранили шість російських окупантів. ЗСУ знищили дві вантажівки російського виробництва і безпілотний літальний апарат "Застава", виготовлений на Уралі. Також в результаті ворожого обстрі...