Про "кошерне українське село": Як у США шахраї "рятують" нещасних українських бабусь

Такими роликами, на жаль, створюється певне враження в американців про усю Україну.

Американців переконують "врятувати бабусь". Ілюстрація: соцмережі.

На одному з американських каналів з’явився ролик, в якому закликають громадян США давати гроші на «порятунок» українських єврейських бабусь. У ролику звертаються до релігійних почуттів американців, зважаючи на свято Хануки. Про це у Facebook написала Аліса Ложкіна, куратор проектів в Мистецькому Арсеналі, організатор виставок українських художників за кордоном, передають Патріоти України.

«Включаю телевізор в американському готелі. Йде звичайний набір добірного трешу - старі вестерни, кулінарні телешоу, магазин на дивані. Раптом вся ця краса різко переривається, а на екрані з'являється дуже стурбована жінка. Страшним голосом вона починає розповідати, що в світі далеко-далеко на глобусі є така жахлива країна - Україна. Там трава не росте, йде війна і всі люди голодують.

За жахливим збігом обставин там доживають свій вік літні єврейські бабусі. Тут спіч переривається і глядачам показують занедбані сільські хати і стареньку в вишиванці і хустці. Бабусі років сто, вона нічого не бачить, не чує і живе в страшних злиднях. На порозі з'являється та сама жінка з телеекрану, обіймає нещасну бабусю в тілогрійці і всім своїм виглядом вселяє надію на світле майбутнє. Картинка страхітлива. Зараз Ханука, каже жінка. Всього за 45 доларів ви можете врятувати єврейську бабусю в далекій жахливій Україні. Завіса», - написала вона.

Арт-куратор зазначила, що цим роликом створюється певне враження в американців про Україну. «Я в розгубленості намагаюся уявити собі єврейську бабусю в такому ультра сільському образі, вираховують, як можна когось врятувати навіть в Україні за 45 доларів і розумію, що в очах американських шахраїв ми стрімко наближаємося до екваторіальної Африці, на голодуючих дітях якої збагатився не один телемагазин», - зазначила вона. Ложкіна не уточнила, на якому каналі, чи у якій кабельній мережі транслювався побачений нею ролик.

"Ми завжди голосували за вас на виборах": Російські матері-одиначки під музику попросили Путіна повернути синів-окупантів з війни (відео)

субота, 26 листопад 2022, 11:54

Російські матері-одиначки записали під музику відеозвернення до кремлівського диктатора Володимира Путіна та міністра оборони країни-агресорки Сергія Шойгу. Вони попросили повернути їх синів-окупантів з війни, передають Патріоти України. Відео з’явило...

Пережив катування окупантів, але не встиг доїхати до рідних: У мережі розповіли історію українця, який підірвався на ворожій міні

субота, 26 листопад 2022, 10:40

В Україні продовжують згадувати історії цивільних і військових, яких убила Росія. Серед них – 53-річний Іван Помилуйко з Чернігова, який пережив полон російських окупантів, а потім підірвався на їхній міні у Ягідному, передають Патріоти України. 1 квіт...