Професор Інституту раку на Київщині героїчно врятував двох потопаючих братів

Інцидент стався через те, що хлопці вирішили зробити нестандартне селфі.

Річка Рось. Ілюстрація:commons.wikimedia.org

У Білій Церкві чоловік, який рибалив на річці Рось, врятував двох потопаючих братів. Інцидент стався, коли хлопці 18 і 26 років вирішили зробити нестандартне селфі. Про це йдеться в повідомленні Держслужби з надзвичайних ситуацій, передають Патріоти України.

Як повідомляється, вони вилізли на невелику скелю для вдалого ракурсу, проте один з них, послизнувшись на камені впав у воду.

При цьому зазначається, що плавати він не вмів, а коли за ним стрибнув брат, вони пішли під воду вже обидва.

"На щастя, поруч рибалив чоловік в гумовому човні, який кинувся за потопаючими у воду. Витягнув старшого в човен і пірнув за молодшим. 18-річний юнак уже був без ознак життя", - розповіли у відомстві.

Після цього чоловік попросив допомоги у людей на моторному човні, на якому хлопців оперативно доставили до рятувальної станції в парку Олександрія.

"Наразі молодший брат перебуває в реанімації, старший - на стаціонарному лікуванні. Рятівником хлопців виявився місцевий рибалка, професор Національного інституту раку Грабовецький Олександр Миколайович", - додали у ДСНС.

День народження великої дочки України, вбитої кілерами КДБ за наказом керівництва ЦК КПРС (відео)

середа, 18 вересень 2019, 0:31

Художниця Алла Горська свідомо вибрала дисидентський шлях. Як наслідок - її роботи знищували, її саму виключали зі Спілки художників і влаштовували за нею стеження.

З архіву ПУ. Відомий український поет, музикант та художник крутив роман із двома сестрами

вівторок, 17 вересень 2019, 23:35

Павло Тичина був ніжним, дуже вразливим романтиком із красивим обличчям і вважав себе Дон Жуаном. 16 вересня 1967 році у Києві помер український поет, музикант та художник Павло Тичина. Йому було 76 років. Він був ніжним, дуже вразливим романтиком із...