Професор Інституту раку на Київщині героїчно врятував двох потопаючих братів

Інцидент стався через те, що хлопці вирішили зробити нестандартне селфі.

Річка Рось. Ілюстрація:commons.wikimedia.org

У Білій Церкві чоловік, який рибалив на річці Рось, врятував двох потопаючих братів. Інцидент стався, коли хлопці 18 і 26 років вирішили зробити нестандартне селфі. Про це йдеться в повідомленні Держслужби з надзвичайних ситуацій, передають Патріоти України.

Як повідомляється, вони вилізли на невелику скелю для вдалого ракурсу, проте один з них, послизнувшись на камені впав у воду.

При цьому зазначається, що плавати він не вмів, а коли за ним стрибнув брат, вони пішли під воду вже обидва.

"На щастя, поруч рибалив чоловік в гумовому човні, який кинувся за потопаючими у воду. Витягнув старшого в човен і пірнув за молодшим. 18-річний юнак уже був без ознак життя", - розповіли у відомстві.

Після цього чоловік попросив допомоги у людей на моторному човні, на якому хлопців оперативно доставили до рятувальної станції в парку Олександрія.

"Наразі молодший брат перебуває в реанімації, старший - на стаціонарному лікуванні. Рятівником хлопців виявився місцевий рибалка, професор Національного інституту раку Грабовецький Олександр Миколайович", - додали у ДСНС.

"Люди крадуть маски в лікарнях і в гостях та дуже панікують": Українка розповіла про життя в Милані зараз

вівторок, 25 лютий 2020, 22:27

Багато людей мають симптоми ГРВІ і в паніці телефонують на гарячу лінію, створену спеціально для допомоги з виявленням симптомів коронавірусу. Люди після перших випадків інфікування масово розкупили маски. Тепер їх, за словами українки, дістати практич...

Хіти тижня. "Не скасовуємо, а переносимо!": Сивохо відзначився цинічною заявою після нападу на ЗСУ

вівторок, 25 лютий 2020, 22:00

Радник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Сивохо прокоментував напад найманців Росії на ЗСУ і заявив про перенесення Національної платформи примирення. Відповідна публікація з'явилася на його сторінці в Facebook і викликала хвилю крит...