Провести, коли ми будемо готові, миттєву військову операцію по окупованих районах Донецької та Луганської областей нам під силу, - Ярош

На думку нардепа для цього потрібна лише політична воля.

Дмитро Ярош. Фото:newzz.in.ua

Збройним силам України буде під силу провести миттєву військову операцію зі звільнення Донбасу від терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР". Про це в інтерв'ю газеті День розповів радник начальника Генерального штабу України, нардеп Дмитро Ярош, передають Патріоти України.

"Провести свого часу, коли ми будемо готові, миттєву військову операцію по східних окупованих районах Донецької та Луганської областей - це нам під силу", - зазначив він.

За словами Яроша, для проведення такої операції потрібна лише політична воля. При цьому він визнав, що окупований Росією Крим звільнити аналогічним способом буде складніше.

"Я розумію, що Крим військовим способом після того, як Росія перетворила його на величезну військову базу, звільнити буде важко", - підкреслив радник глави ГШ України.

Він також розповів про свою основної функції в Генштабі.

"У мене дуже конкретні функціональні завдання. Я координую діяльність добровольчих формувань і командування антитерористичною операцією. До нас прислухаються, нас залучають", - зазначив Ярош.

"Зрозуміло, що я там часто маю свою точку зору, але справа командування - прислухатися до моїх порад чи ні. Хоча, чесно кажучи, коли я щось раджу, то воно так і трапляється", - додав він багатозначно.

"Немає на чому вчити": Автошколи в Росії можуть почати масово закриватися через війну в Україні

неділя, 3 липень 2022, 15:00

На території країни-терориста можуть почати масово закриватися автошколи. Охочих отримати права скоро буде просто "ні на чому вчити". Про це заявив голова правління Спілки автошкіл Олександр Ачкасов, повідомляють Патріоти України із посиланням на росій...

"Юра, прощай, Юра, прости": Дружина продюсера Бардаша натякнула на розставання з ним через антиукраїнські заяви

неділя, 3 липень 2022, 14:29

Дружина українського продюсера Юрія Бардаша прозоро натякнула прихильникам на розлучення з обранцем. Причиною, ймовірно, стали його скандальні антиукраїнські висловлювання. Єлизавета Бардаш і раніше казала, що позиція коханого їй не близька. Відповідни...