Прихильник бойовиків ОРДЛО: Затриманий у Києві журналіст виявився симпатиком терориста Прілєпіна (фото)

Виявити цей факт допомогли дописи журналіста у соцмережі.

Кирило Вишинський симпатизує бойовикам на Донбасі і особисто Захару Прілєпіну. Фото:Укрінформ

Затриманий в Києві журналіст "РИА Новости Україна" Кирило Вишинський високо оцінює творчість російського письменника Захара Прілєпіна, який воює на стороні терористів "ДНР". Про це свідчать дописи Вишинського в Facebook, передають Патріоти України.

Журналіст репостив блоги Прілєпіна. Останній подібний пост датований 10 листопада 2017 року - на той момент вже було відомо про те, що Прілєпін воює за терористів.

"Сильно написано. Вносить ясність і відповідає на багато спекуляцій", - зазначив Вишинський, перепостивши матеріал Прілєпіна "12 пунктів про Революцію і Громадянську війну", в якій одіозний письменник виправдовує більшовиків.

Раніше журналіст вже репостив блоги Прілєпіна. Наприклад, вдалося розшукати пост за 26 вересня 2015 року.

Причина поки що невідома: У Росії помер учасник гурту "Машина времени"

неділя, 16 червень 2019, 14:39

Сергій Остроумов був сесійним учасником "Машины Времени" і постійним барабанщиком в сайд-проект гурту "Оркестр креольського танго". Стало відомо про смерть сесійного барабанщика групи "Машина Времени" Сергія Остроумова. Про це повідомив лідер музичного...

Хіти тижня. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом

неділя, 16 червень 2019, 14:00

Володимир Путін досить часто зустрічається з екзорцистом Ілієм. Володимир Путін час від часу зустрічається з відомим старцем Ілієм (Ноздріним). Як пише російське видання "Проект", у свій час цей священик здійснював обряди екзорцизму - виганяв з людей б...