Прихильник бойовиків ОРДЛО: Затриманий у Києві журналіст виявився симпатиком терориста Прілєпіна (фото)

Виявити цей факт допомогли дописи журналіста у соцмережі.

Кирило Вишинський симпатизує бойовикам на Донбасі і особисто Захару Прілєпіну. Фото:Укрінформ

Затриманий в Києві журналіст "РИА Новости Україна" Кирило Вишинський високо оцінює творчість російського письменника Захара Прілєпіна, який воює на стороні терористів "ДНР". Про це свідчать дописи Вишинського в Facebook, передають Патріоти України.

Журналіст репостив блоги Прілєпіна. Останній подібний пост датований 10 листопада 2017 року - на той момент вже було відомо про те, що Прілєпін воює за терористів.

"Сильно написано. Вносить ясність і відповідає на багато спекуляцій", - зазначив Вишинський, перепостивши матеріал Прілєпіна "12 пунктів про Революцію і Громадянську війну", в якій одіозний письменник виправдовує більшовиків.

Раніше журналіст вже репостив блоги Прілєпіна. Наприклад, вдалося розшукати пост за 26 вересня 2015 року.

Хіти тижня. У скреп буде істерика: У Китаї створили військовий вертоліт, схожий на НЛО (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 0:35

У Китаї відкрилася вертолітна виставка China Helicopter Exposition 2019, де показали незвичайний експонат - повітряний транспорт Super Great White Shark у вигляді літаючої тарілки, передають Патріоти України з посиланням на Naked Science. Розробники ві...

Зворушливо до сліз: Наречений купив весільну сукню і одружився із своєю дівчиною, яка померла від раку грудей (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 0:18

Господаря магазину весільних суконь настільки зворушила історія закоханих, що він дозволив нареченому вибрати будь-яке плаття, заплативши за нього всього один символічний юань. У китайському місті хлопець Далянь Сюй Синань і дівчина Ян Лю були щасливі ...