Прихильник бойовиків ОРДЛО: Затриманий у Києві журналіст виявився симпатиком терориста Прілєпіна (фото)

Виявити цей факт допомогли дописи журналіста у соцмережі.

Кирило Вишинський симпатизує бойовикам на Донбасі і особисто Захару Прілєпіну. Фото:Укрінформ

Затриманий в Києві журналіст "РИА Новости Україна" Кирило Вишинський високо оцінює творчість російського письменника Захара Прілєпіна, який воює на стороні терористів "ДНР". Про це свідчать дописи Вишинського в Facebook, передають Патріоти України.

Журналіст репостив блоги Прілєпіна. Останній подібний пост датований 10 листопада 2017 року - на той момент вже було відомо про те, що Прілєпін воює за терористів.

"Сильно написано. Вносить ясність і відповідає на багато спекуляцій", - зазначив Вишинський, перепостивши матеріал Прілєпіна "12 пунктів про Революцію і Громадянську війну", в якій одіозний письменник виправдовує більшовиків.

Раніше журналіст вже репостив блоги Прілєпіна. Наприклад, вдалося розшукати пост за 26 вересня 2015 року.

Хіти тижня. Зробили зауваження..: Боксер жорстоко побив пару напередодні весілля (відео)

неділя, 25 серпень 2019, 2:00

Ексспортсмен перебував на вулиці пізно вночі й розпивав зі своєю дівчиною спиртні напої, голосно лаючись. У Запоріжжі в ніч на 17 серпня колишній боксер Євген Скрипніков побив хлопця і дівчину за зроблене зауваження. Відповідне відео на сторінці в Inst...

Хіти тижня. Ядерна зима триватиме мінімум 7 років: Вчені назвали страшні наслідки війни між США і РФ

неділя, 25 серпень 2019, 1:00

За оцінками Давида Денкенбергера з Університету Аляски в Фербенксі (США), через 5 років на Землі в кращому випадку виживе 10% населення. У разі застосування ядерної зброї в Третій світовій війні т.зв. ядерна зима триватиме мінімум 7 років, що зробить н...