За її даними, близько десятка священослужителів російської церкви разом із завезеними людьми намагались спровокувати міжконфесійний конфлікт, постійно проклинаючи та ображаючи місцевих парафіян. Однак, незважаючи на провокації, громаді усе ж таки вдалось зайти до свого храму та разом із своїм новим настоятелем розпочати недільне богослужіння.
Єпархія зазначає, що у лютому Свято-Миколаївська громада села Сестрятин абсолютною більшістю своїх голосів вийшла із складу московського патріархату та в законний спосіб вирішила приєднатися до Православної церкви України.
«Очевидно, що таке рішення не подобається прихильникам російської церкви, які і намагалися спровокувати міжконфесійне протистояння у селі», - зазначають у Православній церкві. За даними блогу «Знай більше», віряни на могли потрапити до храму з самого ранку. Була спроба громади ПЦУ зайти до церкви, але почалась штовханина. Прихильник Московського патріархату із сусіднього села замахнувся руками на священика Православної церкви.
«Все що від тих набожних чути це одні прокльони», - розповіла місцева жителька Вікторія. Врешті-решт протистояння завершились молитвою у храмі, яка звучала з уст громади ПЦУ. Очолили молитву новопризначений настоятель громади отець Петро Антонюк разом із протоієреєм Олексієм Антонюком. В той же час прихильники Московської церкви також зайшли у церкву і забрали книжки та ікони, які вони вважають своїми.
Прадавці записи та археологічні дослідження свідчать, що в період своєї найбільшої могутності, 2,7 - 2,3 тисячі років тому, скіфські царі контролювали ключові торговельні артерії, які з’єднували територію сучасної України з Близьким та Середнім Сходом ...
Ввечері 12 липня Харків накрила сильна злива з грозою, через негоду постраждали чотири людини, сильний вітер повалив багато дерев та кілька електроопор і пошкодив дахи будинків. Про постраждалих повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передают...