Природа повернула борг: Через 30 років на ірландському острові знову з'явився піщаний пляж (відео)

У 1984 році пляж повністю змило з узбережжя штормами, але в квітні всього за кілька днів припливом на берег викинуло тисячі тонн піску. В результаті з'явився новий піщаний пляж довжиною 300 метрів.

Острів Акілле (1984 рік та 2017 років рік). Кадр з відео.

На ірландському острові Акілле знову з'явився піщаний пляж, який зник 33 роки тому. Пісок з берега острова біля західного узбережжя Ірландії повністю змило після штормів в 1984 році, а на цьому місці залишилися тільки каміння, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Однак Атлантичний океан повернув все на круги своя - всього за кілька днів в квітні припливом на берег викинуло тисячі тонн піску. В результаті з'явився новий піщаний пляж довжиною 300 метрів.

За словами Еммета Келлахана з місцевого туристичного бюро, жителі острова від події в захваті. "Вчора у нас в селі був транспортний колапс, люди приїжджали з усієї Ірландії і Британії, щоб подивитися на наш новий пляж", - розповів він.

"Люди тут розповідали про те, як раніше проводили час на пляжі і як їм подобалося бувати там дітьми, а тепер вони тут зі своїми дітьми - це неймовірно", - сказав Келлахан.

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...

Мобілізація в Україні: Стало відомо, кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:03

Під час загальної мобілізації всі чоловіки віком від 18 до 60 років вважаються військовозобов'язаними. Це стосується і тих осіб, яких знято або виключено з військового обліку, передають Патріоти України. Військовослужбовців можуть знімати або виключати...