Природа повернула борг: Через 30 років на ірландському острові знову з'явився піщаний пляж (відео)

У 1984 році пляж повністю змило з узбережжя штормами, але в квітні всього за кілька днів припливом на берег викинуло тисячі тонн піску. В результаті з'явився новий піщаний пляж довжиною 300 метрів.

Острів Акілле (1984 рік та 2017 років рік). Кадр з відео.

На ірландському острові Акілле знову з'явився піщаний пляж, який зник 33 роки тому. Пісок з берега острова біля західного узбережжя Ірландії повністю змило після штормів в 1984 році, а на цьому місці залишилися тільки каміння, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Однак Атлантичний океан повернув все на круги своя - всього за кілька днів в квітні припливом на берег викинуло тисячі тонн піску. В результаті з'явився новий піщаний пляж довжиною 300 метрів.

За словами Еммета Келлахана з місцевого туристичного бюро, жителі острова від події в захваті. "Вчора у нас в селі був транспортний колапс, люди приїжджали з усієї Ірландії і Британії, щоб подивитися на наш новий пляж", - розповів він.

"Люди тут розповідали про те, як раніше проводили час на пляжі і як їм подобалося бувати там дітьми, а тепер вони тут зі своїми дітьми - це неймовірно", - сказав Келлахан.

"Дуже не хотів служити": 19-річний москвич вистрибнув з вікна військкомату

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Москві 19-річний росіянин вистрибнув із вікна на четвертому поверсі військкомату, щоб уникнути призову. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", інцидент трапився 5 грудня у військовому комісаріаті на вулиці Саратовській, передають Патріоти Ук...

Все ще сподіваються на повернення СРСР: Мовний скандал у Казахстані - чоловік обурився, що росіяни нахабніють

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Казахстані стався конфлікт між покупцем та продавчинею одного з магазинів. Як свідчать кадри з відео, чоловік зайшов у магазин і влаштував скандал, вимагаючи у російськомовних працівниць розмовляти з ним казахською мовою. У відповідь йому продавчиня ...