Природа повернула борг: Через 30 років на ірландському острові знову з'явився піщаний пляж (відео)

У 1984 році пляж повністю змило з узбережжя штормами, але в квітні всього за кілька днів припливом на берег викинуло тисячі тонн піску. В результаті з'явився новий піщаний пляж довжиною 300 метрів.

Острів Акілле (1984 рік та 2017 років рік). Кадр з відео.

На ірландському острові Акілле знову з'явився піщаний пляж, який зник 33 роки тому. Пісок з берега острова біля західного узбережжя Ірландії повністю змило після штормів в 1984 році, а на цьому місці залишилися тільки каміння, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Однак Атлантичний океан повернув все на круги своя - всього за кілька днів в квітні припливом на берег викинуло тисячі тонн піску. В результаті з'явився новий піщаний пляж довжиною 300 метрів.

За словами Еммета Келлахана з місцевого туристичного бюро, жителі острова від події в захваті. "Вчора у нас в селі був транспортний колапс, люди приїжджали з усієї Ірландії і Британії, щоб подивитися на наш новий пляж", - розповів він.

"Люди тут розповідали про те, як раніше проводили час на пляжі і як їм подобалося бувати там дітьми, а тепер вони тут зі своїми дітьми - це неймовірно", - сказав Келлахан.

Військовий викупив домашніх тварин, над якими знущалася власниця, чим дуже обурив... зоозахисників

четвер, 21 вересень 2023, 22:54

Український військовий Артур Гаспарян, який воює на Донеччині, відреагував на повідомлення у Мережі про знущання над домашніми тваринами у місті Павлограді, що на Дніпропетровщині. Він приїхав до будинку, де мучили собаку та кішку, і викупив їх у власн...

Тепер усі будуть під ковпаком: Як деякі українці в Німеччині хитрують із виплатами

четвер, 21 вересень 2023, 21:43

Українських біженців, які отримують допомогу в Німеччині, запідозрили у шахрайстві з виплатами. Німецькі правоохоронці розслідують близько 150 таких справ. Спеціальні перевірки почали виявляти випадки шахрайства біженців із соціальними виплатами. У Нім...