Присутні нервово захихотіли: Глава Роскосмосу запропонував інженерам тестувати нові ракети "як при Сталіні" (відео)

Незважаючи на те, що Росія досі є основним перевізником вантажів і людей на Міжнародну космічну станцію, частина контрактів вже пішла до SpaceX Ілона Маска. Також наростає конкуренція з боку інших американських космічних компаній, а також Китаю.

На нараді у Роскосмосі. Фото: скріншот з відео.

На зустрічі з представниками ракетно-космічної корпорації Енергія, яка є головним підрядником Роскосмоса, Рогозін висловив невдоволення ситуацією, що склалася, передають Патріоти України.

Розробка нового пілотованого корабля йде вкрай повільно, і на даний момент очевидно, що перші польоти почнуться не раніше 2023 року. Рогозін вкотре зажадав прискорити роботу над програмою. І коли один із виступаючих на нараді запропонував зробити це за рахунок скорочення випробувань системи екстреної евакуації, Рогозін згадав про Сталіна.

Глава Роскосмосу запропонував інженерам-розробникам самим тестувати ракети, які вони створюють, нагадавши знаменитий випадок, коли Йосип Сталін під час Другої світової проводив випробування нової бронемашини. "Він посадив конструктора всередину і наказав розстріляти її з кулемета, - розповів Рогозін. - Конструктор залишився живий, Сталін сказав, щоб машину запускали у виробництво".

Невідомо, пожартував Рогозін, або ж був налаштований серйозно, але його виступ був зустрінутий присутніми з нервовим сміхом.

"Я багато чого про неї знаю": Вайкуле розповіла про реакцію Ротару на початок великої війни

середа, 7 червень 2023, 19:29

Відома співачка Лайма Вайкуле розповіла про спілкування з Софією Ротару. Також вона спростувала чутки про те, що "не дружить" з артисткою, передають Патріоти України. "Ми тільки один раз під час війни спілкувалися. Потім Софа - вона така... Я дуже її л...

Літаки повернуться у небо над Україною? Львівський аеропорт можуть відкрити до кінця війни

середа, 7 червень 2023, 18:58

В Україні можуть частково відкрити повітряний простір ще до кінця війни. Запущений може бути Львівський аеропорт. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький під час підписання угоди про приєднання України до пр...