Присутні нервово захихотіли: Глава Роскосмосу запропонував інженерам тестувати нові ракети "як при Сталіні" (відео)

Незважаючи на те, що Росія досі є основним перевізником вантажів і людей на Міжнародну космічну станцію, частина контрактів вже пішла до SpaceX Ілона Маска. Також наростає конкуренція з боку інших американських космічних компаній, а також Китаю.

На нараді у Роскосмосі. Фото: скріншот з відео.

На зустрічі з представниками ракетно-космічної корпорації Енергія, яка є головним підрядником Роскосмоса, Рогозін висловив невдоволення ситуацією, що склалася, передають Патріоти України.

Розробка нового пілотованого корабля йде вкрай повільно, і на даний момент очевидно, що перші польоти почнуться не раніше 2023 року. Рогозін вкотре зажадав прискорити роботу над програмою. І коли один із виступаючих на нараді запропонував зробити це за рахунок скорочення випробувань системи екстреної евакуації, Рогозін згадав про Сталіна.

Глава Роскосмосу запропонував інженерам-розробникам самим тестувати ракети, які вони створюють, нагадавши знаменитий випадок, коли Йосип Сталін під час Другої світової проводив випробування нової бронемашини. "Він посадив конструктора всередину і наказав розстріляти її з кулемета, - розповів Рогозін. - Конструктор залишився живий, Сталін сказав, щоб машину запускали у виробництво".

Невідомо, пожартував Рогозін, або ж був налаштований серйозно, але його виступ був зустрінутий присутніми з нервовим сміхом.

Зґвалтування у Кагарлику: ніякої другої Врадіївки не буде - блогер Буткевич

вівторок, 26 травень 2020, 13:15

Чим більше забитий регіон - тим більше там будь-яку жесть сприймають як норму. "Ніякої Врадіївки в Кагарлику не буде й не може бути. Якщо що, це багато років була вотчина Онищенка. Того самого, коневода. А зараз там депутатствує Анна Скороход. Та сама,...

Хіти тижня. "Ми з Зеленським живемо в різних країнах?": Рудницька висміяла президента за слова про пошуки міністра культури

вівторок, 26 травень 2020, 13:00

Слова гаранта часто не сходяться з реальністю. 20 травня президент України Володимир Зеленський проводить велику прес-конференцію з нагоди року на посаді глави держави. Відповідаючи на одне із запитань, гарант заявив, що спостерігає в Україні кадровий ...