"Путін - ла-ла-ла!", - Харківські ультрас сьогодні іменинники, їх безсмертний хіт відзначає день народження (відео)

Найвідомішим виконавцем став колишній міністр закордонних справ України Андрій Дещиця, який теж підхопив куплет, щоб втихомирити мітингувальників під російським посольством.

"Ла-ла-ла" харківських ультрас стала всесвітнім хітом. Фото: life.pravda.com.ua.

Два роки тому світ почув пісню про Путіна. 30 березня 2014 харківські фанати після матчу з "Шахтарем" вперше голосно проспівали "ла-ла-ла" - зараз це вже шлягер, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За словами вболівальників, пісня є рімейком на стару кричалку харківських ультрас. Цікаво, що хіт використовують фанати у всьому світі, іноді не здогадуючись про політичний підтекст.

В Україні найвідомішим виконавцем став колишній міністр закордонних справ Андрій Дещиця. Він підхопив куплет, щоб втихомирити мітингувальників під російським посольством. Росіяни такого дипломатичного маневру не зрозуміли, а ось американці визнали - він діяв виправдано.

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....