Путін її вже привітав: Дівчинка із Полтавщини поїхала на конкурс в окупований Крим (фото, відео)

Єва Льопа успішно пройшла всі етапи конкурсу, зараз вона хвалиться в соцмережах фото, зробленими в Ялті.

Єва Льопа. Фото: скріншот з відео.

12-річна українка Єва Льопа, яка запам'яталася всім участю в шоу "Голос.Деті", вирушила на фінал конкурсу молодих виконавців "Дитяча нова хвиля 2018", який пройде в окупованому Криму 31 травня та 1 червня, передають Патріоти України.

Єва успішно пройшла всі етапи конкурсу, зараз вона хвалиться в соцмережах фото, зробленими в Ялті. "Побажайте мені удачі", - пише Льопа.

Українка, як і інші учасники конкурсу, отримала привітання від президента РФ Володимира Путіна. "Дорогие друзья! Приветствую вас по случаю открытия "Детской новой волны 2018". Ваш замечательный проект объединил в солнечном Артеке большую творческую команду – признанных мэтров эстрадного искусства и юных исполнителей из России и других стран, стал одним из наиболее востребованных и перспективных начинаний в сфере международного культурного, гуманитарного сотрудничества, а главное, подарил ребятам прекрасную возможность проявить свой талант, сделать шаг к вершинам музыкального Олимпа", - заявив Путін.

Міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики "Дитяча Нова хвиля" вперше був організований в 2008 році. У конкурсі традиційно беруть участь діти у віці від 8 до 12 років, які мають виконати світові хіти, а також пісні з мультфільмів і кіно.

Проходить конкурс в Криму. У 2014-му році учасниками конкурсу стали українці Марта Рак, Андрій Бойко, Софія Волошаненко, в 2015-му - тріо "Smile" і Анна Трінчер, в 2016-м - Софія Бондаренко і Марія-Даніела Трахтенберг. У минулому році ніхто з українців на конкурс не поїхав.

Уже з жовтня: Чоловіки в Україні більше не зможуть "сховатися" від ТЦК

середа, 27 вересень 2023, 7:41

В Україні з жовтня 2023 року почне працювати електронний реєстр військовозобов'язаних. Це нововведення покликане спростити облік і контроль за призовниками, резервістами та військовозобов'язаними. Про це йдеться в законопроєкті №10062, передають Патріо...

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...