Путін знов підриває росіян, як у 1999? "У меня с обонянием все в порядке. Никакого запаха газа не было", - постраждалий від вибуху багатоповерхівки у Магнітогорську

Влада наполягає, що обвалення під'їзду житлового будинку сталося через вибух, викликаний витоком побутового газу, але багато хто не вірить у цю версію.

На місці вибуху в Магнітогорську. Фото: РБК.

У середу, 2 січня, 32-річний житель Магнітогорська Євгеній Юрченко заявив журналістам, що «ніякого запаху газу» перед вибухом в під'їзді 10-поверхового будинку не було, передають Патріоти України.

Чоловік жив в однокімнатній квартирі на верхньому поверсі. Буквально за 15 хвилин до вибуху Євген вийшов на вулицю. Він ніби щось відчув і вирішив швидше поїхати до батьків у Бєлорєцьк, не чекаючи світанку. «Вышел из подъезда и пошел в сторону улицы Сталеваров, там у меня гараж. Когда зашел на территорию гаражей, то услышал взрыв. Я аж вздрогнул, по земле пошла сильная вибрация. Сначала подумал, что в гаражах у кого-то газовый баллон взорвался», — згадує Юрченко.

Він сів у машину і на ній повернувся додому. «Я не сразу понял, что произошло. Стояли люди, было все разбросано, а в воздухе серое облако пыли. Сначала подумал, что козырек подъезда рухнул. Перепарковал машину и уже пешком пришел к подъезду. Подхожу и смотрю на свою квартиру на десятом этаже, а ее нет…», — сказав Євген.

Журналісти російського сайту Верстов. Інфо поцікавилися, чи відчув Юрченко запах газу, коли вийшов з квартири ще до вибуху. «У меня с обонянием все в порядке. Никакого запаха газа не было. Его же невозможно не учуять, он кислым пахнет. Меня и полицейские спрашивали, видел ли я что-то необычное. Но никого в подъезде не было, даже собачники не попались», — відповів Євген.

Зараз він тимчасово проживає у своїх батьків в Бєлорєцьку. Його розповідь ставить під сумнів офіційну версію трагедії, яка сталася 31 грудня в Магнітогорську. Влада наполягає, що обвалення під'їзду житлового будинку сталося через вибух, викликаний витоком побутового газу. Однак є неофіційна версія, згідно з якою в одній з квартир багатоповерхівки вибухнув гексоген.

"Диктатори падуть, а наша свобода була і буде", - Володимир Кличко передасть премію за свободу для всіх українців до музею

понеділок, 26 вересень 2022, 6:30

Володимир Кличко передасть до Національного музею історії України європейську премію M100 Media Award, яку цього року було присуджено всім українцям за прагнення до свободи. "Кілька днів тому народ України нагороджено Європейською премією за свободу. Я...

Загинула «Квітка», яка повернулася з Італії захищати рідну землю. Сиротами залишилися двоє дітей

понеділок, 26 вересень 2022, 4:38

Боронячи Україну від російського вторгнення, загинула захисниця України Мар'яна «Квітка». Уродженка Івано-Франківщини, вона 14 років прожила в Італії, однак після повномасштабного нападу Росії на Україну повернулася додому. Про загибель відважної украї...