"Ра-а-аботу! За-а-арплату! Зачем вы нас захватили?": Прозріла "вата" у Керчі вийшла страйкувати з вимогами до окупантів (фото, відео)

Працівники "Керченського металургійного заводу" вимагають відновити роботу "віджатого" підприємства і хочуть отримати заборгованість по зарплаті.

Протести робітників Керченського металургійного заводу. Фото:https://ua.censor.net.ua/

У Криму в понеділок, 29 травня, працівники "Керченського металургійного заводу" вийшли на акцію протесту з вимогою відновити роботу підприємства й виплатити їм зарплату. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Kerch.FM.

Мітингувальників було близько 200 людей. Зазначається, що окупанти пообіцяли запустити цех емальованого посуду і залишити на цьому виробництві лише частину співробітників.

Більшість людей обурилася тим, що всім роботи не вистачить. Під час мітингу люди скандували "Зарплату!" і "Роботу!".

Як повідомляє видання "Керч.FM", згодом до натовпу прийшов так званий міністр промислової політики Андрій Васюта.

На запитання обурених людей, що робити тим, кому не вистачить роботи, він вигукнув: Треба буде підмітати, значить підмітати!".

Це ще більше розізлило людей. "Навіщо ви нас захопили? Ми ж працювали нормально. Зарплату нормальну отримували", – обурилися мітингувальники.

"Ви віджали завод, так віддайте нам наше. Ви у нас запитували? Ви у нас не питали, чи хочемо ми цього. Ви у нас нічого не питали", – заявили робітники.

Також працівники поцікавилися, коли їм віддадуть непогашену заборгованість за березень.

Окрім цього, люди пропонували "міністрові" прожити на 2800 рублів (1300 грн. – ред.) на місяць, які їм виплатили раніше за квітень. На ці заяви і пропозиції Васюта не відповів і ніяк не прокоментував.

Пенсіонери отримають кілька доплат у липні: Ось хто отримає гроші

неділя, 28 червень 2026, 6:33

У липні 2026 року частина українських пенсіонерів зможе отримати додаткові виплати. Деякі надбавки Пенсійний фонд України (ПФУ) нарахує автоматично за даними реєстрів, тоді як для оформлення інших необхідно особисто звернутися із заявою та документами....

Контрабанда на 17 млн: Майже 500 гаджетів Apple і Samsung знайшли в схованці на кордоні

неділя, 28 червень 2026, 6:05

На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...