
Вибух у багатоповерхівці міста Шахти Ростовської області, який відбувся 14 січня, у Росії вважають "нападом українців", передають Патріоти України.
Так розповіла про свої перші враження свідок НП, стверджує "Новая газета". "Ми визирнули у вікно, але нічого не було видно, тільки стіна пилу стояла. У нас усі сусіди повиходили. Стало так страшно. Я подумала, що це хохли на нас напали", — нібито розповіла жінка, яка представилася мешканкою приватного сектора з іншого боку вулиці.
У коментарях до статті користувачі обурені відвертою брехнею і пропагандою. "Мої глибокі співчуття усім постраждалим від вибуху. А "хохли" тут ні до чого. Дожили. Вороги, вороги — навколо вороги. До чого ж важко жити росіянам в оточенні ворогів, а без них і зовсім неможливо", — пише Володимир Ріхтер.
"Як же треба запудрити мізки своїм громадянам, щоб перше, що подумали: "хохли напали". Коли це хохли нападали на Росію? Востаннє це був, напевно, гетьман Сагайдачний, та й Росії тоді не було, а Московське царство", — коментує Микола Унгурян.
"Уже починає приходити розуміння, що за "іхтамнетов" і "відпускників" може наступити отвєтка", — зауважив користувач Ваня Русский.
"Ключове слово в статті — хохли. Показує усю суть російського сучасного суспільства. Навколо одні піндоси, чурки, хохли і т. п. І тільки росіяни — обрані... Соромно за таких індивідуумів", — пише ще один коментатор.



Колишній учасник групи Modern Talking зробив нову скандальну заяву щодо війни росії проти України. Дітер Болен вважає, що найгіршим варіантом розвитку подій стане перемога України. Про це повідомляє Berliner Zeitung, передають Патріоти України. Колишні...
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...