
Вибух у багатоповерхівці міста Шахти Ростовської області, який відбувся 14 січня, у Росії вважають "нападом українців", передають Патріоти України.
Так розповіла про свої перші враження свідок НП, стверджує "Новая газета". "Ми визирнули у вікно, але нічого не було видно, тільки стіна пилу стояла. У нас усі сусіди повиходили. Стало так страшно. Я подумала, що це хохли на нас напали", — нібито розповіла жінка, яка представилася мешканкою приватного сектора з іншого боку вулиці.
У коментарях до статті користувачі обурені відвертою брехнею і пропагандою. "Мої глибокі співчуття усім постраждалим від вибуху. А "хохли" тут ні до чого. Дожили. Вороги, вороги — навколо вороги. До чого ж важко жити росіянам в оточенні ворогів, а без них і зовсім неможливо", — пише Володимир Ріхтер.
"Як же треба запудрити мізки своїм громадянам, щоб перше, що подумали: "хохли напали". Коли це хохли нападали на Росію? Востаннє це був, напевно, гетьман Сагайдачний, та й Росії тоді не було, а Московське царство", — коментує Микола Унгурян.
"Уже починає приходити розуміння, що за "іхтамнетов" і "відпускників" може наступити отвєтка", — зауважив користувач Ваня Русский.
"Ключове слово в статті — хохли. Показує усю суть російського сучасного суспільства. Навколо одні піндоси, чурки, хохли і т. п. І тільки росіяни — обрані... Соромно за таких індивідуумів", — пише ще один коментатор.



Найближчими днями стовпчики термометрів в Україні піднімуться до критичних відміток. Проте синоптики вже назвали дату, коли спека поступиться місцем похолоданню. Про погодні зміни повідомила синоптикиня Наталка Діденко, передають Патріоти України. За ...
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...