"Рейдерське захоплення дітей": Українські журналісти посміялися з сварки "святих Миколаїв" на Івано-Франківщині (відео)

Збулася мрія жадібних дітей - вони отримали аж двох святих Миколаїв відразу.

Один із обурених "Миколаїв". Фото: скріншот з відео.

Журналісти в мережі висміяли сварку священиків, які виконували ролі святих Миколаїв. Про це повідомляють на сторінці "Телебачення Торонто", передають Патріоти України.

Конфлікт стався в Івано-Франківській області між священиками Віталієм Ходоном і Василем Павлюком. Обидва виконували ролі святих Миколаїв. "Ідеально, Віталій і Василь сперечаються про те, хто з них більше Миколай", - заявила в ефірі журналістка.

А Павлюк сказав, що з Віталієм Івановичем вони "розминулися в цій структурі". Журналісти також зазначили, що збулася мрія жадібних дітей, вони отримали аж двох святих Миколаїв. А між тим, за словами ведучих ефіру, це перший випадок, коли два священики посварилися через публічне право грати з чужими дітьми.

Батьки мають знати, хто шастає поряд! В Україні з'явився реєстр педофілів: Яка інформація міститься в ньому

четвер, 28 жовтень 2021, 6:30

В Україні з'явився реєстр педофілів. На даному етапі він уже запущений та наповнюється, але працює у тестовому режимі. Наразі до реєстру вже внесено дані про 171 громадянина. Усі вони раніше притягувалися до кримінальної відповідальності за такі злочин...

Незважаючи на рекордний врожай: В Україні дорожачатиме гречка, експерти розповіли на скільки

четвер, 28 жовтень 2021, 5:45

Всі ми, відвідуючи магазини та ринки, бачимо, що ціни на харчові продукти постійно зростають. Це стосується не лише м'яса чи сирів, а й різних круп, найбільш популярних серед малозабезпечених українців. Зокрема, суттєво подорожчала гречка, зазначають П...