Рецепт від шефа: Столичний кухар поділився рецептом по-справжньому корисного бургера (відео)

Ілюстрація: therumdiary.ru

Реформи в шкільній їдальні неможливі без правильного харчування дітей удома. Такого висновку дійшли експерти спецпроекту "Недоїдальня", котрі вирушили в гості до батьків задля змін раціону школярів на більш корисний, повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Столичний шеф-кухар в миргородській їдальні зробив відкриття: смачно та корисно - зовсім не означає, що популярно. Діти не доїдали його суп, бо в тому було "забагато овочів". Як з’ясувалося, проблема криється в домашньому харчуванні дітлахів - вони просто не привчені до здорових продуктів. Тому із собою в гості київські шеф-кухар і дитячий гастроентеролог узяли свіжі та недорогі овочі, фрукти та м’ясо.

Батьки зізнаються, що діти віддають перевагу нездоровим харчам - випічці, піці, гамбургерам, чіпсам тощо. Порада дієтолога: дотримуватися позитивного прикладу та не забороняти, а пропонувати здорову альтернативу. Зміни в раціоні дитини можливі, якщо направду почати цікавитися тим, що вона їсть і які в неї смаки. Фахівці радять заходити до шкільних буфетів і їдалень та придивлятися до асортименту продуктів.

Щоб догодити дитячим смакам без шкоди для їх здоров’я столичний шеф-кухар разом із дітьми розробив рецепт гамбургерів: якісний яловичий фарш, соус на кефірі, булочка з цільнозернового борошна та овочі. "Бургер по-миргородськи" пішов серед школярів на ура.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...