Результати соцопитування: Стало відомо, який відсоток росіян не задоволені політикою Путіна

За результатами опитування "Левада-Центру" дії російського президента не підтримує 17% росіян, 82% схвалюють його політику, 1% утрималися від відповіді.

Дії Путіна продовжують схвалювати 82% росіян. Ілюстрація:https://www.unian.ua/

З початку року частка росіян, які виступають проти дій Володимира Путіна на посаді президента РФ, збільшилася з 14 до 17%. Про це свідчать результати опитування, проведеного "Левада-Центром", передають Патріоти України з посиланням на Українську правду.

При цьому схвалюють дії свого лідера 82% громадян, 1% утрималися від відповіді.

Також громадяни РФ дали свою оцінку діяльності прем'єра Дмитра Медведєва. Вперше в історії країни в Росії стало більше тих, кому не подобаються його дії як глави уряду. Проти Медведєва виступили 57% росіян, за – лише 42%.

Крім того, з початку року збільшився відсоток росіян, які вважають, що країна рухається неправильним шляхом. У січні таких було 30%, тепер – 33%.

Також 60% респондентів не підтримують роботу Держдуми РФ, 38% - схвалюють. У січні це співвідношення було більш приємним для депутатів – 54 до 45.

Опитування проводилося з 31 березня по 3 квітня серед 1600 осіб у 137 населених пунктах 48 регіонів країни.

Фінський художник намалював картину "Пам'яті українського героя" (фото)

субота, 25 березень 2023, 23:53

Фінський художник Кай Стенвалл зобразив Героя України Олександра Мацієвського в останні секунди його життя, яке окупанти обірвали після слів «Слава Україні». Портрет захисника з’явився у Instagram митця, передають Патріоти України. Кай Стенвалл прослав...

На обличчя... натягнули маску за допомогою штучного інтелекту: Українські актори вимагають не випускати в ефір СТБ серіал із росіянином

субота, 25 березень 2023, 23:43

На телеканалі СТБ стартує показ серіалу «Останній лист коханого». Одну з головних ролей в кінокартині зіграв російський артист Прохор Дубравін. За допомогою дипфейку його обличчя замінили на українського актора Дмитра Саранскова. Українські актори закл...