Рятували від лікаря: В Ужгороді стоматолог "загубив" голку в горлі дитини

Два дні 13-річний хлопчик жив з голкою в горлі.

Голка в горлі дитини знаходилась два дні. Фото: Фейсбук.

В Ужгороді лікар-стоматолог районної лікарні "залишив" в тілі дитини-пацієнта сторонній предмет. Про це в п'ятницю, 26 жовтня, повідомила в своєму Facebook користувач Лора Приходько, передають Патріоти України.

"Лікар Ужгородської районної лікарні Чопик Юрій загубив голку в горлі дитини. Два дні дитина жила з голкою в горлі", - написала жінка в соцмережі.

За її словами, потерпілим виявився 13-річний житель міста Чоп. Як повідомляється, в результаті інші лікарі змогли успішно витягти голку з горла хлопчика. "Тепер я хочу дізнатись, що має зробити лікар, який витягуючи нерв із зуба, загубив у дитини в горлі голку, з намотаним на неї нервом і навіть не помітив цього? А, потім, на наступний день, відмовився оглянути дитину і з'ясувати що в неї за проблеми", - написала обурена Лора Приходько.

Спіймали карася з червоними плямами? Експерти пояснили, чи можна їсти таку рибу

понеділок, 22 червень 2026, 10:49

Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...

Від цього залежить пенсія: хто з пенсіонерів має підтвердити право на виплати

понеділок, 22 червень 2026, 10:42

Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...