Росія очолила антирейтинг "Глобальний індекс миролюбності": Жити в РФ вже небезпечніше, ніж в Північній Кореї

З ким дружить Пу? З Ином. Може, це не політична дружба, а спорідненість душ?

Найнебезпечніші для проживання країни світу позначені червоним кольором. Фото: newsader.comУ доповіді за 2016 рік міжнародної групи експертів з миру Інституту миру разом з Центром миру та вивчення конфліктів Сіднейського університету відзначили, що за останні роки Росія серйозно погіршила свої позиції в рейтингу "Глобальний індекс миролюбності" і виявилася однією з найбільш небезпечних для проживання країн світу, очоливши антирейтинг Global Peace Index, де вона зайняла 151-у з 163-х можливих, - повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

Настільки невтішну оцінку РФ заслужила цілою низкою внутрішніх і зовнішніх політичних проблем, в числі яких названі політичні репресії, зовнішня військова агресія, великий арсенал ядерної зброї, інтенсивний експорт озброєння, надмірна кількість представників силових структур і значна загроза терактів.

Примітно, що експерти визначили Російську Федерацію як територію, що представляє для людини більш велику небезпеку, ніж КНДР (150-й рядок) і Нігерія (149-а позиція). Всі перераховані країни увійшли до списку 13-ти найнебезпечніших країн світу і позначені в доповіді червоним кольором.

Нагадаємо, що Росія за останні 8 років провела три регіональні війни - в Грузії, Україні та Сирії. В ході конфліктів РФ забезпечила фактичне відокремлення від Грузії Південної Осетії і Абхазії, анексувала частину української території, окупувала райони на сході цієї країни, надала фінансову, військову і політичну підтримку режимам "ДНР" та "ЛНР", а також Башару Асаду. Одночасно всередині країни посилилися репресії проти опонентів режиму, а останнім часом почастішали випадки нападу на рядових "незгодних" з боку невідомих осіб. Поліція не поспішає порушувати кримінальні справи по даних випадках.

Глобальний індекс миролюбності - показник, розроблений соціологами і економістами з міжнародної групи експертів по світу Інституту миру разом з Центром миру та вивчення конфліктів Сіднейського університету, що характеризує рівень безпеки проживання в країнах і регіонах.

Рівень безпеки проживання оцінюється по 23 індикаторами, в числі яких - кількість внутрішніх і зовнішніх війн, відносини з сусідніми країнами, ступінь недовіри між громадянами, рівень поваги прав людини і відсоток військових витрат від ВВП.

Готуйтеся до аномалій! В Україну йде різке потепління до +20 - прогноз синоптика

субота, 18 січень 2025, 22:55

У суботу, 18 січня в Україні прогнозують переважно суху погоду без істотних опадів. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко у Facebook, передають Патріоти України. За її словами, в Україні протягом суботи прогнозують сильний північно-західний вітер ...

Знову удар? Галущенко пояснив, коли можуть зрости ціни на електроенергію в Україні

субота, 18 січень 2025, 22:40

Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...