"Сделай харакири и отправься в ад": Мережу розлютила заява скандального священика РПЦ, який запропонував обміняти Асада на лівобережну Україну

Всеволод Чаплін вважає, що Кремль, погоджуючись на повалення режиму сирійського диктатора, повинен в Україні "застосувати принципи захисту співвітчизників, які були використані в Криму".

Всеволод Чаплін. Фото:РБК

Священик Російської православної церкви Всеволод Чаплін заявив, що в переговорах з США Росія повинна погодитися на повалення президента Сирії Башара Асада, але при цьому окупувати лівобережну Україну. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Требуют отстранить Асада – можно на это пойти, но обеспечить избрание еще более жесткой фигуры или разделение Сирии на несколько этноконфессиональных государств (другие там уже не жизнеспособны). Однако взамен надо в ультимативной форме заявить, что мы применяем в отношении Киева и всей нынешней левобережной Украины те же принципы защиты сограждан и соотечественников, что были применены в Крыму. В течение нескольких дней.

Главное же – нужно дать понять: в отличие от американцев, мы совершенно не боимся разрушения крупных городов. Чего бояться людям, живущим вечностью?", - вважає Чаплін.

Варто відзначити, що допис священика викликав бурхливі емоції у користувачів мережі.

"нужно быть полным дураком, чтобы после таких слов, приходить в тот храм, где сей клирик глаголит с амвона....", "Ваши "принципы защиты" уже была попытка применить в отношении левобережной Украины, дурень. И они не прошли. И не надо делать вид, что у лишнехромосомных есть ещё козыри. Нет их у вас. Кончились. Потому и фубль ваш валится", "За что вас господь ума лишил?", "сделай харакири и отправся в ад".

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...