Російські кати добивають: Український політв'язень Павло Гриб при смерті, - Денісова

Омбудсмен підкреслила, що лікарі обстежили Гриба і діагностували цілу низку серйозних хвороб.

Павло Гриб може померти в російській катівні. Фото: Цензор.НЕТ.

Українець Павло Гриб, який перебуває в російському СІЗО, потребує термінової операції на серці. Про це 29 січня у Faceboook заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передають Патріоти України.

"Гриб, який перебуває в російській катівні, знаходиться на межі життя та смерті. 20-річний політв'язень потребує негайної операції на серці, адже стан здоров'я надкритичний", – написала вона.

Омбудсмен підкреслила, що лікарі обстежили Гриба і діагностували цілу низку серйозних хвороб. "За наявною інформацією, ФКУ СІЗО-4 ГУФСВП Росії у Ростовській області, де утримується Павло, недооцінюється критичний стан хлопця та ігнорується наявність тяжких захворювань. Гриб не забезпечується повноцінним медикаментозним лікуванням, і це сприяє загостренню наявних хвороб. Також негативний вплив на стан здоров'я в'язня Кремля посилюють умови утримання, стресові ситуації та неповноцінне харчування", – розповіла вона.

Денісова сказала, що звернулася до глав міжнародних організацій, а також дипломатичних представників у Ростові-на-Дону і попросила їх сприяти наданню Грибу негайної медичної допомоги. Нагадаємо, нещодавно хлопець розповів про тортури у російській тюрмі.

Причина була шокуючою: У Польщі жінка померла наступного дня після успішних пологів

середа, 22 березень 2023, 23:29

У Польщі в місті Ґлоґув у Нижньосілезькому воєводстві 38-річна жінка, яка перебувала в місцевій лікарні, померла наступного дня після успішних пологів. Причиною трагедії могло стати те, що породілля вживала наркотики. Про це пише польське видання wpros...

Деякі запити були дуже дивними: Жінка розбагатіла завдяки OnlyFans, виконуючи "несексуальні" прохання (фото)

середа, 22 березень 2023, 22:15

Творчиня контенту для OnlyFans розповіла, як заробила свої статки, знімаючи фото й відео у відповідь на дивні, "несексуальні" запити. Про це повідомляє LadBible, передають Патріоти України. 30-річна помічниця адміністратора під ніком Bambi Love на Only...