
«Посилюється невдоволення серед особового складу незадовільними умовами несення служби у підрозділах 2 окремої мотострілецької бригади, 4 окремої мотострілецької бригади, 7 окремої мотострілецької бригади, окремої артилерійської бригади та 6 окремого мотострілецького полку 2 АК ЗС РФ», - йдеться в повідомленні.
Українські розвідники з'ясували, що після ротації нові командири підрозділів Збройних сил Росії почали активно займатися покращенням свого фінансового стану за рахунок місцевого населення та підлеглого особового складу. Їхні дії приводять до погіршення організації несення служби військовими РФ на передових позиціях на Донбасі.
Раніше повідомлялося, що співробітники служби безпеки України розповіли, що ще один бойовик «Новоросії» розчарувавшись в ідеях сепаратистів добровільно здався правоохоронцям.
Нагадуємо, Федеральна служба безпеки РФ та спецслужба «ДНР» почали примусово відправляти на передову бойовиків, які були незадоволені діяльністю місцевої влади та РФ.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...