Російських добровольців, які у складі "Правого сектора" воювали на Донбасі, у РФ звинуватили в екстремізмі

Проти В'ячеслава Донгузова і В'ячеслава Ясєва порушили кримінальні справи і збираються притягти до відповідальності.​

Ілюстрація:РБК-Украина

Жителя Удмуртії В'ячеслава Донгузова і жителя Архангельської області В'ячеслава Ясєва у Росії звинуватили в причетності до української організації "Правий сектор", яка вважається в Росії екстремістською і забороненою. Про це йдеться в прес-релізі на офіційному сайті Слідчого комітету РФ, передають Патріоти України.

Обидва чоловіки - громадяни РФ. Вони в різний час вирушили в Україну і стали добровольцями "Правого сектора". У Слідчому комітеті запевняють, що затримані брали найактивнішу участь в бойових діях на Донбасі проти самопроголошених "Л/ДНР". Однак російські правоохоронці забули згадати, що росіяни допомагали українцям звільняти окуповані території від російських військ.

А оскільки "Правий сектор" з дня його заснування нагнітає на Кремль страхітливий жах, цю організацію назвали екстремістською, а участь в її рядах стало в РФ злочином. У підсумку проти Донгузова і Ясєва порушили кримінальні справи і збираються притягти до відповідальності.

З архіву ПУ. Українське диво-село: Тут нема безробітних і будинків на продаж (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 10:00

Квітуче село славиться чистотою і страусами. У Запорізькій області є село, у якому немає жодного безробітного мешканця. Звідси селяни не виїжджають, а село розвивається, розповідається у відеосюжеті, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року. . М...

В Україні додалося понад три тисячі хворих на COVID-19: статистика МОЗ на 18 вересня

п’ятниця, 18 вересень 2020, 9:30

Станом на ранок п'ятниці, 18 вересня, в Україні офіційно підтверджено 169 472 випадки коронавірусної інфекції. З них 3228 – виявлені за минулу добу. Від COVID-19 в країні померли вже 3468 осіб (+68 за добу), а 75 486 пацієнтів (+1573) повністю побороли...