"Розчистити майбутнє" для молодих: Російський актор Пашинін пояснив, чому воює за Україну на Донбасі

Як відомо, зірка фільму "Грозові ворота" є сьогодні бійцем 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії "Аратта".

Анатолій Пашинін на Донбасі воює за Україну. Фото:ФактиРосійський актор Анатолій Пашинін, який в 2017 році приєднався до українських бійців на Донбасі, заявив, що не планує займатися побудовою держави, оскільки вважає це "долею молодих хлопців". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

На думку актора, його роллю може бути тільки "розчистити майбутнє" для молодих хлопців, яким сьогодні 19-21 рік.

"Я не займаюся побудовою національної держави, мені 39 років і я точно розумію, що "куди?" Я бачив у нас хлопців, яким 19-21 - ось це мізки, ось це бачення світу. Ось вони побудують, а я можу тільки одне зробити - розчистити їм майбутнє", - сказав він.

Джерело: Обозреватель

"Продажне г*вно": MamaRika пригадала, як зрадниця Повалій "зливала" українських артистів на шоу у РФ

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:43

Тоді українські артисти навіть підходили до Повалій та її чоловіка, продюсера Ігоря Ліхути, та намагалися з'ясувати, чому вони "валять" українців, але чіткої відповіді так і не отримали. . Зазначимо, що Повалій з 2014 року обрала сторону росії та прод...

У день смерті Путіна пасажирів київської маршрутки очікує приємний сюрприз (фото)

п’ятниця, 24 березень 2023, 20:14

На опублікованому знімку можна побачити, що на дошці оголошень на перегородці за водієм встановлено табличку з написом: "В день смерті Путіна проїзд безкоштовний". Автор фото не повідомив, в якому саме маршрутному автобусі його було зроблено. Невідомо ...