"Розчистити майбутнє" для молодих: Російський актор Пашинін пояснив, чому воює за Україну на Донбасі

Як відомо, зірка фільму "Грозові ворота" є сьогодні бійцем 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії "Аратта".

Анатолій Пашинін на Донбасі воює за Україну. Фото:ФактиРосійський актор Анатолій Пашинін, який в 2017 році приєднався до українських бійців на Донбасі, заявив, що не планує займатися побудовою держави, оскільки вважає це "долею молодих хлопців". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

На думку актора, його роллю може бути тільки "розчистити майбутнє" для молодих хлопців, яким сьогодні 19-21 рік.

"Я не займаюся побудовою національної держави, мені 39 років і я точно розумію, що "куди?" Я бачив у нас хлопців, яким 19-21 - ось це мізки, ось це бачення світу. Ось вони побудують, а я можу тільки одне зробити - розчистити їм майбутнє", - сказав він.

Джерело: Обозреватель

У Сан-Франциско для охорони станції метро задіяли яструба

субота, 13 серпень 2022, 7:08

Перед "батьками міста" стояла задача позбавитись "крилатих паразитів" так, щоб надмірно чутливі екологи та правозахисники тварин не підняли гвалт. Урешті-решт було знайдено ідеального "ліцензованого вбивцю". В американському місті Сан-Франциско яструб ...

Головні ролі та набагато вищі гонорари: Зірка серіалу "Знахар" розповіла, як в Україні раніше "трусилися над російськими акторами" (відео)

п’ятниця, 12 серпень 2022, 22:53

Відома акторка родом із Києва Катерина Кузнєцова, яка з 2009 року будувала кар'єру в Росії, розповіла, що в Україні дуже поважали артистів із РФ і тим самим принижували вітчизняних. Росіяни отримували не лише головні ролі, а й набагато більші гонорари....