"Розчистити майбутнє" для молодих: Російський актор Пашинін пояснив, чому воює за Україну на Донбасі

Як відомо, зірка фільму "Грозові ворота" є сьогодні бійцем 8-го окремого батальйону Української добровольчої армії "Аратта".

Анатолій Пашинін на Донбасі воює за Україну. Фото:ФактиРосійський актор Анатолій Пашинін, який в 2017 році приєднався до українських бійців на Донбасі, заявив, що не планує займатися побудовою держави, оскільки вважає це "долею молодих хлопців". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель.

На думку актора, його роллю може бути тільки "розчистити майбутнє" для молодих хлопців, яким сьогодні 19-21 рік.

"Я не займаюся побудовою національної держави, мені 39 років і я точно розумію, що "куди?" Я бачив у нас хлопців, яким 19-21 - ось це мізки, ось це бачення світу. Ось вони побудують, а я можу тільки одне зробити - розчистити їм майбутнє", - сказав він.

Джерело: Обозреватель

"Возвращайтесь домой, мальчики": Ірина Аллєгрова виступила на "Пісні року" із композицією на підтримку окупантів (відео)

вівторок, 6 грудень 2022, 12:43

Російська співачка Ірина Аллегрова, яка раніше заявляла, що співає про "любов і про прекрасне", зараз заспівала про війну. Виконавиця, яка підтримала кровожерну кремлівську політику, виступила на "Пісні року". Про це пишуть росЗМІ, і публікують відео з...

Знатимуть про кожну копійку: Банки передадуть податковій відомості про всі особисті рахунки своїх клієнтів

вівторок, 6 грудень 2022, 11:05

Всі рахунки клієнтів у банку та всі операції, які за ними проводяться, вже незабаром можуть стати надбанням податкової служби. Причому податкова повністю контролюватиме не лише підприємницькі, а й особисті рахунки клієнтів. Це стане можливим, як тільки...