21 лютого у меморіальному сквері Бабин Яр близько 200 людей вшанували пам'ять української письменниці та громадської діячки Олени Теліги, зазначають Патріоти України.
Любителі поезії, патріоти, громадські діячі, школярі та небайдужі люди зібралися, щоб вшанувати пам'ять відомої української поетеси та активістки Олени Теліги.
Як повідомляється, були на заході й військові. У руках тримали плакати з зображеннями Олени та її цитатами. "Життя - це боротьба, а боротьба - це и є справжнє життя," - заявляла революціонерка.
"Олена і її побратими прибули в Київ у жовтні 1941 року, а вже в лютому були розстріляні. Але за цей час їм вдалося зробити неймовірно багато для України. Зазначу, що Олену Телігу попереджали про її можливий арешт, але вона не захотіла виїжджати з Києва. Вона не могла говорити про певні ідеали, яким би сама не слідувала. Тож вона була заарештована, а 21 лютого вбита в Бабиному Яру", - каже перший заступник голови Держкомтелерадіо Богдан Черва.
Науковець додав, що Теліга довго жила у Європі, але талант присвятила Україні та боротьбі Україні за її незалежність.
"Олена Теліга – зразок суспільної поведінки людини, позбавленої комплексів меншовартості й страху. Це те, що зветься справжнім характером. Не випадково вона так часто у своїх поезіях вживала слово грань, яким, з одного боку, означувала чітку межу між добром і злом, своїми і чужими, життям і смертю, а з іншого, вимагала від своїх героїв її переступати, відважитися на вчинок гідний лицаря", - зазначив Червак.
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...
Нове відкриття у Великій піраміді Гізи в Єгипті дозволяє припустити, що ця споруда була не просто місцем останнього упокою фараона, а й гігантською електростанцією. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. "Вчені піддали конструкцію віком 46...