Розваги скреп: У Росії влаштували новорічні "еротичні" купання (фото)

Особливо серед "моржів" виділялися "дівчата", які вважали за краще занурюватися в ополонку, не знімаючи величезних кокошників та прозорих суконь.

Фото:https://www.gazeta.ru/

Російські "моржі" вирішили відсвяткувати Новий рік у незвичний спосіб - влаштувавши масовий заплив у крижаній воді. Більше 50 екстремалів приїхало на фестиваль "Русская удаль", бажаючи поплавати в ополонці і повеселитися в своєрідній атмосфері свята. Про це пише Газета.ru, інформують Патріоти України.

На гуляння в Подільську приїхало багато "моржів" з Москви, а також інших підмосковних міст. Крім змагань в чотириградусній воді, для глядачів були організовані різні конкурси та розважальні заходи.

На фото чітко видно, що більшість тих, що приїхали, прихопили з собою національні костюми. Особливо виділялися "дівчата", які вважали за краще занурюватися в ополонку, не знімаючи величезних кокошників і еротичних суконь.

Не менш веселими були і чоловіки, які вирішили після купання розважати гостей фестивалю грою на балалайці.

Де пенсіонерам живеться добре: ТОП-10 комфортних країн

понеділок, 27 січень 2020, 8:13

Найкращі країни для пенсіонерів назвали експерти журналу International Living. При складанні рейтингу дослідники враховували такі критерії, як простота отримання візи і посвідки на постійне проживання, доступність і якість медичних послуг, пільги для п...

В Україні подорожчає інтернет і телебачення: Скільки доведеться платити

понеділок, 27 січень 2020, 7:37

В Україні у 2020 році подорожчають інтернет і телебачення. Пов'язано це з поетапним підвищенням цін від провайдерів, які надають українцям такі послуги, передають Патріоти України. Варто відзначити, що згідно з західними дослідженнями, в Україні чи не ...