Рука руку миє: Місцевий суд відмовив прокуратурі у відстороненні міського голови Черкас

Рішення суду органами прокуратури та слідства розцінено як необгрунтоване, у зв’язку з чим вирішується питання про його оскарження.

Міський голова Черкас Андрій Бондаренко. Ілюстрація: Главком.

Соснівський райсуд Черкас відмовився відсторонити від посади мера Андрія Бондаренка, прокуратура оскаржить судове рішення. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області, передають Патріоти України.

«Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється нагляд за додержанням законів у формі процесуального керівництва під час досудового розслідування кримінального провадження за підозрою міського голови м. Черкаси у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 351, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Слідчим суддею Соснівського районного суду м. Черкаси 15.11.2018 відмовлено в задоволенні клопотання прокурорів про відсторонення підозрюваного від посади», - йдеться у повідомленні.

Це рішення суду органами прокуратури та слідства розцінено як необгрунтоване, у зв’язку з чим вирішується питання про його оскарження до апеляційного суду Черкаської області. Разом з тим, розгляд клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу відкладено на понеділок 19 листопада.

"Зарплати мені самій вистачає. Але утримувати на неї дитину я не зможу", - міністр освіти Новосад

понеділок, 20 січень 2020, 23:18

Ганна Новосад повідомила, що її зарплата в середньому становить 36 тис. грн, що на 10 тис. грн на місяць менше, ніж на посаді керівника директорату Міносвіти. Вона повідомила, що її зарплата в середньому становить 36 тис. грн, що на 10 тис. грн на міся...

Поліція встановила, хто обмалював пам'ятник жертвам Голокосту у Кривому Розі

понеділок, 20 січень 2020, 22:55

До злочину причетний 31-річний раніше судимий місцевий житель. Правоохоронці встановили, хто сплюндрував пам'ятник жертвам Голокосту у Кривому Розі. Під час розслідування опитали свідків події та зняли відео з камер спостереження. Про це повідомляє пре...