Сальвіні не врятував: В Італії заарештували найманців, які хотіли їхати до бойовиків на Донбас

Прокуратура Генуї вважає, що в Італії діє організація, яка займається вербуванням ультраправих активістів.
Італійські найманці на Донбасі. Фото: соцмережі.

Правоохоронні органи Італії заявили про арешт шести неонацистів, які збиралися відправитися на Донбас, щоб поповнити ряди бойовиків "ДНР" і "ЛНР", повідомляють Патріоти України.

Арешти проводилися в Лігурії, Мілані, Пармі і Авелліно. Затримані доставлені в Геную, де місцева прокуратура проводить розслідування. Також повідомляється, що під підозрою знаходяться ще 7 неонацистів.

Прокуратура Генуї вважає, що в Італії діє організація, яка займається вербуванням ультраправих активістів і згодом відправляє їх в зону бойових дій на Донбас. Слідчі займаються виявленням джерел фінансування даної організації.

Кадри, від яких розривається серце: У Вільнянську поховали немовля, яке стало жертвою російською ракетного удару (фото)

неділя, 27 листопад 2022, 9:56

У Вільнянську, що у Запорізькій області, попрощалися з хлопчиком, якому було лише два дні від народження, передають Патріоти України. Немовля загинуло внаслідок влучання російської ракети в пологове відділення місцевої лікарні. Мати маленької дитини за...

У Маріуполі окупанти знищили пам’ятник жертвам Голодомору - нині у місті у чергах за хлібом стоять сотні людей (відео)

неділя, 27 листопад 2022, 9:25

Російські військові злочинці довели ситуацію у знищеному Маріуполі до гуманітарної катастрофи. При цьому путінські терористи цинічно продовжують у місті пропаганду "руського міра", передають Патріоти України. Зокрема, окупанти знищили пам'ятник жертвам...