Сальвіні не врятував: В Італії заарештували найманців, які хотіли їхати до бойовиків на Донбас

Прокуратура Генуї вважає, що в Італії діє організація, яка займається вербуванням ультраправих активістів.
Італійські найманці на Донбасі. Фото: соцмережі.

Правоохоронні органи Італії заявили про арешт шести неонацистів, які збиралися відправитися на Донбас, щоб поповнити ряди бойовиків "ДНР" і "ЛНР", повідомляють Патріоти України.

Арешти проводилися в Лігурії, Мілані, Пармі і Авелліно. Затримані доставлені в Геную, де місцева прокуратура проводить розслідування. Також повідомляється, що під підозрою знаходяться ще 7 неонацистів.

Прокуратура Генуї вважає, що в Італії діє організація, яка займається вербуванням ультраправих активістів і згодом відправляє їх в зону бойових дій на Донбас. Слідчі займаються виявленням джерел фінансування даної організації.

"Хробаки мають загинути": До підрозділу Мадяра на фронт приїхав український поет-сатирик (відео)

четвер, 30 березень 2023, 23:00

Лесь Подерв'янський, український художник та автор сатиричних п'єс, продовжує надихати своїми дотепними цитатами співвітчизників. Він також відвідав українських бійців на передовій. Про це повідомив український військовий та блогер із позивним "Мадяр" ...

"Тільки з Києва та Львова, дівчино. 250 доларів": Сотні українців щотижня їздять автобусами до Росії

четвер, 30 березень 2023, 21:53

Попри закритий кордон з Росією, пасажирське сполучення з державою-агресоркою фактично відкрите. Автобуси з Києва, Львова, Дніпра та інших обласних центрів України кілька разів на тиждень вирушають до Москви і назад. Знайти автобус до Росії легко. Якщо ...