​Сенсація Євро-2016: Майже «дворова» збірна Ісландії переграла маститих англійців (перебіг гри)

Футболісти маленької Ісландії по ходу гри змогла відігратися, і перемогти збірну Англії з рахунком 2: 1.

Збірна Ісландії здолала англійців. Фото: Reuters

Події в поєдинкуТаким чином, ісландці вийшли у чвертьфінал чемпіонаті Європи, де їх чикатиме збірна Франції, зазначають Патріоти України

Події в поєдинку розпочалися стрімко. Вже на 3-й хвилині Стерлінг впав в чужій штрафній, в результаті чого британська збірна отримала право на пенальті. Уейн Руні вміло реалізував 11-метровий і зробив рахунок 1:0.

Однак вже на 6 хв матчу ісландці зрівняли рахунок - Рагнар Сігурдссон після стандарту розстріляв ворота Джо Харта.

На 18 хв зустрічі нападник Колбейн Сігторссон сенсаційно вивів свою збірну вперед після вдалої атаки ісландців - 1:2.

Очікувалося, що в другому таймі родоначальники футболу додадуть, але більш організовано та обмірковано попереду швидше діяли ісландці, ніж їх більш зоряні опоненти. На заміну з'явився нападник Лестера Джеймі Варді, однак і він не допоміг в атаці англійців. Англія так і не змогла врятуватися і теперь покидає Євро-2016.