"Шахтар"-"Динамо": Повний розгром киян і бійка як бонус для фанів (відео)

Попри нудну гру, футболісти змогли відзначитись тричі, організувати бійку і отримати одразу декілька вилучень.

"Шахтар" - "Динамо" 3:0 . Фото: vesti-ukr.com.

Донецький клуб "Шахтар" здобув впевнену перемогу над "Динамо" Київ з рахунком 3: 0 в чемпіонаті України з футболу. Клуб Мірчі Луческу домінував протягом всієї гри і, як результат, без проблем здолав столичний "Динамо" на арені у Львові, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

На 33-й хвилині за гірників відзначився Едуарду, в другій половині перевага зміцнив Веллінгтон на 73-й хвилині, а точку на 78-й хвилині поставив все той же Едуардо.

Не обійшлося і без напруження пристрастей - після третього гола на 78-й хвилині у Андрія Ярмоленка не витримали нерви і він вступив у бійку з донеччанами, за що і отримав червону картку. Відразу після нього арбітр видалив шахтарівців Тараса Степаненка та Олександра Ракитського.

Даний поєдинок мав лише формальний характер, так як "Динамо" Київ ще 24 квітня став чемпіоном України достроково.

Про мотивацію

п’ятниця, 17 травень 2024, 12:26

Воєнні проблеми, економічні прорахунки, корупція, загроза диктатури на тлі неспроможності приймати ефективні рішення вищим керівництвом ведуть до демотивації на усіх рівнях і кризи управління. На Харківщині триває спроба росіян розширити захоплену смуг...

"Супервоїн з мене не вийшов, але роблю, що можу": Відомий український співак показав свою військову форму, яка згоріла на Вуглегірській ТЕС

п’ятниця, 17 травень 2024, 12:05

Відомий український співак, а тепер і воїн ЗСУ, Олександр Положинський розповів, що 16 травня – це особлива для нього дата. Військовий відзначив два роки з моменту початку служби в армії, передають Патріоти України. У своєму Instagram Олександр Положин...