У російському прокаті він вийшов як "Шалений Нік". Як пояснив перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін, фільм заборонили через позитивний образ працівника російської Федеральної служби безпеки (ФСБ).
"Український закон трактує однозначно. Фільми, де є позитивні образи працівників російської ФСБ, ми забороняємо без огляду на країну-виробника", - сказав Неретін. За сюжетом, головний герой у виконанні відомого німецького актора Тіля Швайгера відправляється до Москви рятувати викрадену торгівцями людьми доньку. Йому там допомагає майор ФСБ, який висвітлений як позитивний герой.
Неретін пояснив DW, що аналіз на відповідність фільму українським законам відбувається за присутності експертів зі спецкомісії Держкіно. Після перегляду стрічки відповідне рішення ухвалюється голосуванням.
Нагадаємо, у 2014 Верховна Рада заборонила показ в Україні російських кінострічок, знятих після 1991 року, в яких прославляються російські правоохоронні органи, армія, російська влада та державні символи. Заборонено також демонструвати фільми з антиукраїнським змістом.
Дорогі елітні курорти часто не виправдовують очікувань і залишають по собі не дуже приємні спогади. Про це пишуть користувачі популярного форуму Reddit, передають Патріоти України. Так, учасник форуму написав, що його розчарувала Аруба – невеликий остр...
У Радянському Союзі здача склотари була однією з найбільш поширених практик серед населення, яку використовували як джерело додаткового доходу. Цей процес був надзвичайно популярним і був пов’язаний не тільки з економією ресурсів, але й із певними виго...