Ще один отруйник Скрипаля: З'явилися подробиці про ГРУшника Путіна, який зачаївся в Англії

Третій підозрюваний в отруєнні Скрипалів, співробітник ГРУ Денис Сергєєв (Сергій Федотов) у 90-их воював у Дагестані і Чечні. Про це пише видання The Insider, повідомляютьПатріоти України.

Як наголошується, в дев'яності Сергєєв служив в ВДВ і був командиром роти. Воював в Дагестані і Чечні, в 1999 брав участь в бою за висоту Осляче вухо, був представлений до державної нагороди.

Зв'язок Сергєєва з учасниками перевороту в Чорногорії, про яку говорилося раніше, простежується через його поїздки. Правами на водіння автомобіля, в якому Сергєєв їздив до Петербурга, мав Володимир Моісеєв, а його попутник літав на літаку разом з Едуардом Шишмаковим. Спроба організації перевороту, в якій влада Чорногорії звинувачують Шишмакова і Моїсеєва, сталася в 2016 році.

Ідентифікувати Сергєєва розслідувачам вдалося, отримавши дату народження "Сергія Федотова" зі списків пасажирів, що летіли в Лондон 2 березня 2018 року.

Особа з такою ж датою народження і ім'ям Денис Сергєєв знайшлася прописаною за адресою "Консерваторії ГРУ".

Від своїх джерел журналісти отримали копію фотографії з закордонного паспорта Федотова і за допомогою експерта порівняли її з кадрами з документального відео про битву на висоті Осляче вухо

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.