Ще один отруйник Скрипаля: З'явилися подробиці про ГРУшника Путіна, який зачаївся в Англії

Третій підозрюваний в отруєнні Скрипалів, співробітник ГРУ Денис Сергєєв (Сергій Федотов) у 90-их воював у Дагестані і Чечні. Про це пише видання The Insider, повідомляютьПатріоти України.

Як наголошується, в дев'яності Сергєєв служив в ВДВ і був командиром роти. Воював в Дагестані і Чечні, в 1999 брав участь в бою за висоту Осляче вухо, був представлений до державної нагороди.

Зв'язок Сергєєва з учасниками перевороту в Чорногорії, про яку говорилося раніше, простежується через його поїздки. Правами на водіння автомобіля, в якому Сергєєв їздив до Петербурга, мав Володимир Моісеєв, а його попутник літав на літаку разом з Едуардом Шишмаковим. Спроба організації перевороту, в якій влада Чорногорії звинувачують Шишмакова і Моїсеєва, сталася в 2016 році.

Ідентифікувати Сергєєва розслідувачам вдалося, отримавши дату народження "Сергія Федотова" зі списків пасажирів, що летіли в Лондон 2 березня 2018 року.

Особа з такою ж датою народження і ім'ям Денис Сергєєв знайшлася прописаною за адресою "Консерваторії ГРУ".

Від своїх джерел журналісти отримали копію фотографії з закордонного паспорта Федотова і за допомогою експерта порівняли її з кадрами з документального відео про битву на висоті Осляче вухо

У окупованому Донецьку із крана замість питної води тече бруд (відео)

вівторок, 5 липень 2022, 23:51

У непідконтрольному Україні Донецьку замість питної води із крана тече бруд. Один із місцевих пабліків опублікував відповідне відео, передають Патріоти України.

"Я скоро вернусь в з*дницу!": Люксембурзький футболіст зібрався до московського "Спартака" та порадував фанів цікавою обмовкою (фото)

вівторок, 5 липень 2022, 23:42

Люксембурзький футболіст московського "Спартака" Крістофер Мартінс Перейра зробив курйозний допис в Instagram на тему повернення з відпустки. . 25-річний півзахисник звернувся до вболівальників, щоб повідомити, що він швидко повернеться до Росії. Але в...