Учені з Австралії відтворили модель того, як повинна виглядати людина, щоб залишитися живою і неушкодженою після аварії або серйозного ДТП, повідомляють Патріоти України з посиланням на Hескучные новости.
Дослідники назвали експонат - Грехем. У нього непропорційно величезна голова, ніс знаходиться всередині черепної коробки, сильна грудна клітка, додаткові соски між ребрами, а шиї немає взагалі.
За словами вчених, невразлива при ДТП людина повинна виглядати саме так. Грехем є частиною кампанії, яка намагається запобігти величезнаій кількості аварій. Розробники таким чином намагаються показати людям, наскільки вони беззахисні перед автокатастрофою і смертю.
Скульптор працював разом з хірургом-травматологом і експертом по автокатастрофах країни. Основними критеріями стала не краса і зовнішній вигляд, а стійкість і здатність до виживання, про що, власне кажучи, і свідчить зовнішність експоната.
У Грехем широке обличчя з увігнутими носом і вухами, а також відсутня шия, щоб виключити її перелом і травми від різких ударів і поворотів голови. Від зламаних ребер врятують додаткові соски, а потужні груди захистять від пошкоджень серця і внутрішніх органів. Ноги прототипу дуже сильні і стійкі, вони не зламаються, якщо на нього наїде машина. Товста шкіра захистить від саден і ран при падінні.
За словами розробників, Грехем зможе втриматися в сидінні автомобіля навіть в ті моменти, коли проста людина на це не здатна.
Скульптуру виставили в музеї міста Вікторії. На тому ж місці створили спеціальну інтерактивну площадку, на якій можна краще розгледіти «монстра» і дізнатися, що у нього всередині.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...