Австралія пам'ятає... У центрі Сіднея до 85-річчя Голодомору запалили свічку пам’яті (відео)

На завтра заплановані поминальні богослужіння в усіх українських храмах Австралії.

Українці в Сіднеї. Фото: Вільна думка.

У Австралії українці долучилися до акції запалення свічки пам’яті на честь 85-річчя Голодомору 1932-1933 років в Україні, повідомляють Патріоти України.

Українці зібралися у центральній частині Сіднея на Мартін Плейс біля головної ялинки і засвітили свічки та виконали "Вічная пам’ять" на згадку про жертв Голодомору. Запалили символічну свічку також у Вікторії, Південній Австралії та на Тасманії.

На завтра заплановані поминальні богослужіння в усіх українських храмах Австралії, а також презентація книги Лесі Мельничук.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...