Австралія пам'ятає... У центрі Сіднея до 85-річчя Голодомору запалили свічку пам’яті (відео)

На завтра заплановані поминальні богослужіння в усіх українських храмах Австралії.

Українці в Сіднеї. Фото: Вільна думка.

У Австралії українці долучилися до акції запалення свічки пам’яті на честь 85-річчя Голодомору 1932-1933 років в Україні, повідомляють Патріоти України.

Українці зібралися у центральній частині Сіднея на Мартін Плейс біля головної ялинки і засвітили свічки та виконали "Вічная пам’ять" на згадку про жертв Голодомору. Запалили символічну свічку також у Вікторії, Південній Австралії та на Тасманії.

На завтра заплановані поминальні богослужіння в усіх українських храмах Австралії, а також презентація книги Лесі Мельничук.

"Ані водою, ані ракетами Україну не зупинити": Зеленський відреагував на підрив окупантами Каховської ГЕС

вівторок, 6 червень 2023, 8:32

Ворог прагне зупинити український Контрнаступ будь-якою ціною, будь-яким злочином. Однак Україна давно готувалася до такого сценарію з греблею Каховської ГЕС. Російські терористи руйнуванням дамби Каховської ГЕС лише підтверджують для всього світу, що ...

Окупанти підірвали греблю Каховської ГЕС. Херсон під загрозою. Вода піднімається до критичного рівня

вівторок, 6 червень 2023, 7:58

Вода у Каховському водосховищі стрімко падає, близько 15 см за годину. Російські окупанти підірвали греблю Каховської гідроелектростанції. . За 5 год. вода підніметься до критичного рівня, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації...