"Що з вашими обіцянками?" Порошенко відсунув мікрофон журналіста, який намагався поставити йому незручне запитання в Миколаєві (відео)

Івана Казору також відтіснив від президента голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

Порошенко відвідав завод у Миколаєві 27 серпня. Фото: president.gov.ua.

Президент України Петро Порошенко взяв рукою мікрофон журналіста Івана Казори, який намагався поставити йому запитання 27 серпня на підприємстві "Зоря" – "Машпроект" у Миколаєві. Відео розмістили 27 серпня на сторінці журналіста у Facebook, передають Патріоти України.

На кадрах видно, що президент відводить мікрофон рукою. Казору також відтіснив від президента голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко. Журналіст запитував: "Що з вашими обіцянками?".

27 серпня Порошенко перебував із робочим візитом у Миколаєві на заводі "Зоря" – "Машпроект". Цього дня на підприємстві успішно випробували нову газову турбіну на 32 МВт, у якої немає аналогів у світі, говорив президент.

Одна заява - 10 послуг: У "Дії" запускають велике нововведення для бізнесу

середа, 12 червень 2024, 18:56

На порталі "Дія" запустили нововведення для бізнесу. Це нова комплексна послуга "е-Підприємець", передають Патріоти України з посиланням на віце-прем'єра з цифрової трансформації Михайла Федорова у Telegram та портал "Дія". "е-Підприємець" - це сервіс...

Спочатку ми помітили в тексті...": Знайдено найдавніший запис про дитинство Ісуса

середа, 12 червень 2024, 18:54

Протягом довгого часу вважалося, що найдавніший приклад Євангеліє був створений у 11 столітті. Проте дослідники, вивчаючи папери Гамбурзької державної та університетської бібліотеки, знайшли давньоєгипетський манускрипт із описом чуда, яке Ісус здійсни...