У цьому селі вже 4 роки громади Київського та Московського патріархатів борються за місцевий храм, який стоїть закритим з 2014 року. АТОшник з Птичі Микола Гуменюк довгий час вважався зниклим безвісти. Як передає wikipedia, боєць був мобілізований у квітні 2014-го, солдат, водій 51-ї окремої механізованої бригади, ремонтна рота ремонтно-відновлювального батальйону. У серпні знаходився вдома у короткостроковій відпустці, повернувся в підрозділ. Загинув під час прориву з оточення під Іловайськом, поблизу села Новокатеринівка (Червоноармійський район). Перебував за кермом бортового ЗІЛ-131, отримав поранення в ногу і руку, передав документи воїнам, що відходили, сам залишився на соняшниковому полі. Тіло підібрала 1 вересня 2014 група медиків і військових полковника Палагнюка. Нещодавно бійця ідентифікували по аналізу ДНК.
Микола був похований 10 жовтня 2014 на Краснопільському цвинтар як тимчасово невстановлений захисник України. Тепер рідні хочуть поховати його в рідному селі, але через конфлікт з УПЦ МП полеглого героя неможливо відспівати в рідному храмі.
"У Птичі є хлопець АТОвець, який донедавна вважався безвісти зниклим. Історію Миколи Гуменюка знають всі. Провели ДНК-експертизу, яка підтвердила - наш Микола загинув... На засіданні (між представниками УПЦ МП і УПЦ КП) хтось запитав: невже Микола не достойний того, аби бути ексгумованим у селі та відспіваним у рідному храмі? На що пані Ніна Смогильова, прихильниця УПЦ МП, відповіла: Що заробив, те й отримав", - написала Аліна Дубовська.
18 січня до поліції надійшла заява від 30-річної жінки про встановлення місцезнаходження її цивільного чоловіка 1983 року народження. Зі слів заявниці, він перестав виходити з нею на зв'язок з 16 січня, тому що його забрали співробітники ТЦК. У своєму ...
В Іспанії «обвалився» гірськолижний підйомник, внаслідок чого десятки людей отримали поранення. Наразі відомо про щонайменше 30 постраждалих. Про це пише Sky News, передають Патріоти України. Інцидент стався на крісельному підйомнику на гірськолижному ...