
Щонайменше 40 середніх шкіл в Англії заборонили ученицям носити спідниці в своїх освітніх установах, щоб не доставляти дискомфорт учням-трансгендерам, передають Патріоти України.
Зазначається, що школи вибрали гендерно-нейтральну політику, в рамках якої хлопчики та дівчатка повинні носити штани. Школи взяли приклад із навчального закладу в місті Льюїс в Східному Сассексі, в якому з минулого року відмовилися від жіночої форми одягу для учнів. Директор школи Тоні Сміт заявив, що введення нейтральної форми пов'язано з рівноправністю учнів.
Один з батьків учнів іншої школи розповів, що керівництво не проконсультувався з ними, і навіть не попередило письмово про подібні зміни. Мати учениці Дайан Бурдак розповіла, що побачила саму новину на сайті школі, в якій йдеться про те, що з вересня 2019 року в школі буде введена гендерно-нейтральна форма. Daily Mail пише, що не всім батькам сподобалася ця ідея.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...