Щоб нічого не поцупили: На Житомирщині громада не впустила священиків УПЦ МП до храму

Зі свого боку, священики УПЦ МП стверджують, що присутні у храмі люди нібито не є релігійною громадою.

Віряни УПЦ МП провели богослужіння перед храмом. Фото: malininform.com.

У селі Ворсівка Житомирської області прихильники ПЦУ заблокували вхід до церкви священникам УПЦ МП. Раніше громада села на загальних зборах вирішила, що переходитиме до Православної церкви України, повідомляють Патріоти України.

Раніше перша на Житомирщині громада колишньої Української православної церкви перейшла від Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України. Однак тоді на офіційних ресурсах Житомирської єпархії ПЦУ інформація про перехід була відсутня.

Зі свого боку, священики УПЦ МП стверджують, що присутні люди нібито не є релігійною громадою і не мають права висловлювати таку думку. Натомість віряни, що підтримують перехід до ПЦУ, заявляють, що мають на це юридичні права. Вони також побоюються, що церковники можуть викрасти із храму коштовності й майно громади, тому й не пускають їх. Видання зазначає, що згодом віряни УПЦ (МП) провели служіння перед храмом.

Хіти тижня. На Дніпропетровщині багатодітний батько згвалтував 12-річну школярку

субота, 14 грудень 2019, 18:00

Особу зловмисника вдалося встановити, його затримали та доправили до відділку. Родичі дізналися, що сталося, по слідах крові, які залишилися на білизні. Дівчинку доправили до лікарні. Зловмисника затримали. Стало відомо, що у підозрюваного є троє власн...

"Дорога життя": На Одещині вкотре викрили трубопровід, яким качали контрабандний алкоголь з Молдови до України (фото, відео)

субота, 14 грудень 2019, 17:38

Такий бізнес квітне не один десяток років з "віддушиною руского міра", окупованим Придністров'ям. Як тільки правоохоронці накривають один алкопровід, за деякий час неодмінно виникає інший. СБУ спільно з ГПУ накрили "ділків", які через спеціально органі...