Щоб нічого не поцупили: На Житомирщині громада не впустила священиків УПЦ МП до храму

Зі свого боку, священики УПЦ МП стверджують, що присутні у храмі люди нібито не є релігійною громадою.

Віряни УПЦ МП провели богослужіння перед храмом. Фото: malininform.com.

У селі Ворсівка Житомирської області прихильники ПЦУ заблокували вхід до церкви священникам УПЦ МП. Раніше громада села на загальних зборах вирішила, що переходитиме до Православної церкви України, повідомляють Патріоти України.

Раніше перша на Житомирщині громада колишньої Української православної церкви перейшла від Української православної церкви Московського патріархату до Православної церкви України. Однак тоді на офіційних ресурсах Житомирської єпархії ПЦУ інформація про перехід була відсутня.

Зі свого боку, священики УПЦ МП стверджують, що присутні люди нібито не є релігійною громадою і не мають права висловлювати таку думку. Натомість віряни, що підтримують перехід до ПЦУ, заявляють, що мають на це юридичні права. Вони також побоюються, що церковники можуть викрасти із храму коштовності й майно громади, тому й не пускають їх. Видання зазначає, що згодом віряни УПЦ (МП) провели служіння перед храмом.

"Наш прекрасний синій мармур": Астронавт показав вражаюче фото Землі

понеділок, 3 серпень 2020, 20:44

"Наш прекрасний синій мармур", - підписав він фото, порівнюючи планету Земля з мармуровою плиткою.

Хіти тижня. Нова авантюра Зе-команди: Як "слуги народу" готують українцям електронне рабство

понеділок, 3 серпень 2020, 20:30

Всіх фізичних і юридичних осіб хочуть ощасливити обов'язковими е-адресами, які можуть стати каналами для шахрайського і політичного спаму. "Зе-власть собралась предпринять грандиозную авантюру. И это у нее вполне может получиться в ближайшие месяцы. О ...