Щось готують? У ''ДНР'' ''воскресили'' можливого вбивцю Сліпака

Снайпер Денис Єфременко має для чогось "героїчно загинути" ще раз? Чи пропагандистам дали завдання якось підбадьорити місцеве населення, що не вірить в обіцяне "світле майбутнє"?

Ймовірний вбивця Василя Сліпака. Фото: скріншот з відео.

Терористи "ДНР" почали поширювати інформацію про те, що снайпер Денис Єфременко ("Морячок"), якого вважають можливим вбивцею оперного співака Василя Сліпака, нібито не був ліквідований ЗСУ. Більш того, вони опублікували відео з людиною у балаклаві, яка стверджує, що саме вона — "Морячок". Запис опублікований на Telegram-каналі "Kostnews", передають Патріоти України.

"Українські ЗМІ почали святкувати чергову фейкову "перемогу", пов'язану з моєю загибеллю. Однак, як бачите, я живий, здоровий і продовжую працювати. Більше того, я хотів би їм подякувати за те, що вони вводять в оману українських військовослужбовців, які намагаються мене ліквідувати. Дякую велике українським ЗМІ. А ми з моїми бойовими товаришами продовжуємо працювати. Працюйте, брати", — погрозливо висловився персонаж на відео.

Як безкоштовно обстежитися на рак в Україні: повний список процедур

вівторок, 29 вересень 2020, 16:57

В Україні можна безкоштовно отримати обстеження і перевіритися на онкологічні захворювання. Національна служба здоров'я України уклала договори з медичними установами та частину обстежень можна зробити абсолютно безкоштовно. Єдине, що потрібно пацієнто...

Коронавірус може викликати неприємні наслідки у роті: лікувати дуже дорого

вівторок, 29 вересень 2020, 16:37

Коронавірус може викликати такі наслідки в роті, як тріщини на зубах. Через них зуби стають чутливими, можуть з'являтися сколи, а лікувати таку проблему сучасними методами стоматології дуже дорого. Як розповіли в науковому журналі MedicalXpress, люди ч...